10 травня 2017 року під керівництвом к.т.н., ст. викладача кафедри тракторів і автомобілів М.І. Магаца відбулося виїзне заняття студентів груп Ат-13СП і М-21 з дисциплін: «Електричне і електронне обладнання» та «Трактори і автомобілі».

Провідним фахівцем фірми «VOLVO» було проведено комп’ютерне обстеження автомобіля-тягача «VOLVO FH» (Євро-6), а також ґрунтовно і доступно було розкрито його конструктивні особливості.


Поглиблення знань конструкції сучасних тракторів і автомобілів неможливе без потужних виробничої та матеріальної баз, оснащених сучасною сільськогосподарською технікою. Тому одним з визначальних пріоритетів кафедри тракторів і автомобілів є укладання договорів для проведення лабораторно-практичних занять на виробництві. Одним з виробничих партнерів є ТОВ «Агромарк Юкей» (Кам’янка-Бузький р-н, с. Вирів). ТОВ «Агромарк Юкей» – потужна компанія-виробник елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння фірми Агріко (Нідерланди), а також іншої сільськогосподарської продукції для потреб ринку із залученням новітньої техніки та енергозберігаючих екологічно чистих технологій обробки землі, удобрювання, збирання та зберігання.

Асистент кафедри тракторів і автомобілів Магац Мирон Іванович проводить лабораторно-практичне заняття в ТОВ «Агромарк Юкей».9 квітня 2014 року на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбулося підбиття підсумків проведення конкурсу на кращу випускову кафедру серед вищих навчальних закладів з напряму 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва».

Метою проведення конкурсу є комплексне оцінювання діяльності кафедри як базового структурного підрозділу ВНЗ та вжиття заходів, спрямованих на підвищення якості та ефективності навчальної, наукової, методичної виховної роботи, впровадження сучасних технологій в освіті, стимулювання науково-педагогічних працівників до інноваційної діяльності, використання їх потенціалу для приведення рівня соціально-особистісної, загальнонаукової та професійної компетентності випускників до вимог стандартів вищої освіти.

Конкурсна комісія розглянула представлені кафедрою тракторів і автомобілів Львівського національного аграрного університету матеріали за критеріями оцінювання навчально-методичної, наукової діяльності випускової кафедри та її матеріально-технічного забезпечення і присудила їй друге призове місце.