Кафедра туризму створена 1 вересня 2017 року в складі землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету і є випусковою за бакалаврською програмою спеціальності 242 «Туризм».

Науково-педагогічний склад кафедри забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців сфери туризму. Особливий акцент в навчальному процесі поставлено на професійно-практичну підготовку студентів, що дозволяє поглибити їх знання викладанням добре підібраних спецкурсів, які опираються на найновіші дослідження в сфері туризму та перспективи їх практичного застосування. Практичну підготовку студенти отримують під час проходження практики у підприємствах, установах та організаціях, що функціонують у туристичній галузі, у тому числі за кордоном.

При підготовці фахівців за спеціальністю «Туризм» використовуються сучасні технології, зокрема створено та обладнано лабораторію організації та технології ресторанного обслуговування, лабораторію готельної справи та лабораторію інноваційних технологій в туризмі.

Велика увага в навчальному процесі приділяється науковій роботі студентів, яка здійснюється у студентському науковому гуртку «Туризмознавець».

Cклад  кафедри


Контакти:

Тел. (032) 224 29 79

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду