12-14 квітня 2016 року на факультеті агротехнологій та екології відбулася Звітна студентська наукова конференція за результатами досліджень у 2015 році. Конференція відбувалася в роботі засідань 8 наукових гуртків, загалом у ній взяли участь 207 студентів, які представляли свої наукові праці відповідно до фаховості наукового гуртка. За результатами засідань гуртків 37 кращих студентів були удостоєні представляти свої результати на пленарному засіданні конференції.

Відповідно до специфіки наукових гуртків, основною тематикою наукових доповідей студентів на конференції були: «Актуальні проблеми у сфері екологічної безпеки виробничого комплексу Західного регіону України», «Екологічне значення природного заповідника Розточчя у збереженні та відтворенні фауністичного біорізноманіття», «Гідроекологічна оцінка малих річок Жовківського району Львівської області та розробка науково обґрунтованих заходів щодо оптимізації їх стану», «Оцінка стану якості поверхневих вод міста Львова та розробка науково-практичних заходів щодо їх покращення», «Удосконалення основних елементів технології вирощування сільськогосподарських культур», «Вивчення колекційного генофонду картоплі та його використання в практичній селекції», «Духовна культура українського народу та виховання молоді», «Педагогічні проблеми формування сучасного українця».

Присутній на конференції професорсько-викладацький склад прийняв ухвалу нагородити наступних студентів: Оксану Безушко (гр. Еко-34), Дарину Калащук (гр. Аг-61), Альону Осіїк (гр. Аг-61), Олексія Качмара  (гр. Агп-3), Олександра Дикого (гр. По-62), Анастасію Алексюк (гр. Агп-32)  грамотами за змістовні та цікаві доповіді, рекомендувати найкращі доповіді до друку та дати можливість взяти участь в конференціях інших наукових установ.