27 вересня 2016 року у приміщенні головного офісу агропромислової компанії «Кернел» (м. Київ) відбувся конкурс наукових робіт студентів вищих навчальних закладів «Потенціал молоді – у агровиробництво». Для оцінювання старань студентів було скликано комісію, до складу якої увійшли представники від компанії «Кернел», Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Науково-методичного центру «Агроосвіта». На розгляд було винесено 6 робіт студентів та авторських колективів, яким заздалегідь було запропоновано тематику для подальшого дослідження із напрямів «Агрономія», «Агрологістика», «Інженерія».

Фіналістами конкурсу стали:

Павло Андрусик (Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого);

Богдана Макаова (Полтавська державна аграрна академія);

Петро Яцунський, Іван Душко (Львівський національний аграрний університет);

Аліна Коваль (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Oлександр Андрієнко та Юлія Шестакова (Сумський національний аграрний університет).

Фіналісти представляли свої роботи, відповідали на запитання комісії. За результатами конкурсу студент ЛНАУ Петро Яцунський увійшов у трійку призерів, зайнявши ІІ місце.Варто відзначити, що керівником наукових робіт студентів-фіналістів є завідувач кафедри «Управління проектами безпеки виробництва» В. О. Тимочко.

Переможців було нагороджено подяками Департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України, а також грамотами компанії та цінними подарунками. Окрім того, усім фіналістам надана можливість реалізувати свій потенціал, взявши участь у практичному навчанні агропромислової компанії «Кернел».