УкраїнськаEnglish

Реєстрація



Годинник

Вісники ЛНАУ

Корисні посилання



Нове на форумі

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Проект Темпус LAGOS

Проекти Темпус спрямовані на розроблення та запровадження навчальних програм відповідно до положень Болонського процесу, створенню освітніх центрів сучасних технологій, педагогічної мережі, на широкий спектр модернізації вищої освіти, зокрема розвиток освіти у сфері управління земельними ресурсами, екології, співпраця університетів і бізнесу, забезпечення якості управління університетами тощо.

В рамках проекту Темпус LAGOS "Розвиток освіти в питаннях управління земельними ресурсами в Македонії та Україні" у Львівському національному аграрному університеті у період з 11 до 13 квітня відбулася Інфо-сесія. В ній прийняли участь представники Королівського Технологічного Інституту, Швеція, Aaльто Університету, Фінляндія, Аграрного Університету Кракова, Польща, Університету Св. Кирила і Мефодія та Гоче Дельчів Університету, Республіка Македонія. Нашу державу представляли учасники з Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ), Київського національного університету будівництва і архітектури, Донецького національного технічного університету та Харківського національного аграрного університету імена В.В. Докучаєва.

 

Під час проведення Інфо-сесії відбулася зустріч з ректором університету акад. Снітинським В.В. Під час якої  було підтверджено важливість даного проекту для розроблення та запровадження нових навчальних програм у ЛНАУ, а також для зміцнення зв’язків між освітою і практикою у сфері управління земельними ресурсами.

В рамках Інфо-сесії розглядались питання освітніх та методологічних основ та організації навчального процесу у ЛНАУ (проф. Онисько С.М., доц. Крупич), досвіду впровадження міжнародних проектів в ЛНАУ  (Іщенко О.Я.), особливостей навчання на землевпорядному факультеті ЛНАУ (проф. Ступень М.Г.).

Також, було зосереджено увагу на викликах щодо управління земельними ресурсами в Македонії та Україні (проф. Джорджієв В., проф. Петраковська О.С.), методології розвитку сільських територій на регіональному рівні (проф. Гавронскі К., Хернік Д.), підготовки іноземних студентів у сфері землевпорядкування у ААЛТО Університеті (Ньюканен К.).

Важливим елементом впровадження проектів Темпус являється співпраця університетів та представників виробництва. Тому, було організовано зустріч із директором Центру ринкових досліджень, к.е.н. Любчиком В.В., який виклав особливості проведення землеустрою в Україні. Велике зацікавлення в учасників даного проекту викликали питання щодо процедури відведення земельних ділянок, державного контролю з охорони земель та механізмів купівлі-продажу земельних ділянок.