УкраїнськаEnglish

Реєстрація



Годинник

Вісники ЛНАУ

Корисні посилання



Нове на форумі

Хто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті
Наукова робота

 

Львівський національний аграрний університет є відомим навчальним та науково-методичним центром агропромислового комплексу України, який готує фахівців для сільського господарства та забезпечує фундаментальні і прикладні дослідження.

На 37 кафедрах університету працюють відомі вчені, досвідчені педагоги, серед яких академіки, заслужені діячі науки і техніки, заслужені працівники освіти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені художники України, лауреати Державної премії України, 60 докторів наук, професорів та понад 350 кандидатів наук, доцентів.

За підтримки ректора університету, академіка НААН України, професора В. В. Снітинського, в університеті постійно поновлюється матеріально-технічна база, створю­ються нові проблемні наукові інститути, лабораторії та інноваційні структури, розвиваються існуючі і формуються нові наукові школи, розширюється міжнародне співробітництво.

Науковці факультету агротехнологій і екології вивчають питання управління продуктивним потенціалом виробництва продукції рослинництва та ведення землеробства на основі еколого-стабілізуючих заходів з охорони ґрунтів в агрокліматичних зонах західного регіону України. Це дає можливість спрогнозувати стабільне виробництво високоякісної сільсько­господарської продукції, помітно знизити ресурсні затрати на їх вирощування; удосконалити системи удобрення і обробітку ґрунту під озимі і ярі зернові культури, ріпак, буряки цукрові, картоплю в напрямку енерго- і ресурсоощадності та оптимального насичен­ня сівозмін агрохімічними засобами; обґрунтувати функціональні структури комплексного вирощування, зберігання і переробки польових, плодових і овочевих культур; забезпечити раціональне використання нетрадиційних сировинних ресурсів для виробництва органічних і органо-мінеральних добрив та їх ефективне застосування під сільсько­господар­ські та енергетичні культури. У результаті підвищується ефективність виробництва і скорочуються терміни практичного впровадження агротехнологічних інновацій. За останні кілька років науковці факультету створили нові сорти картоплі (Західна, Ліщина, Дублянська Ювілейна, Воля, Пишна), буряків кормових (Галицький), топінамбуру (Львівський 1), салату листового (Дуболистий), суниці садової (Лючінська, Боженка, Зоня); розроблено збалансо­вані за гумусом і поживними речовинами енергоощадні та екологічно безпечні системи удобрення польових культур у сівозмінах; досліджено стан і динаміку природних компонентів агроекосистем Західного регіону України та розроблено заходи щодо оптимізації їх ефективного функціонування в умовах антропогенного тиску; удосконалено зональні техно­логії вирощування плодових і овочевих культур; розроблено високоефективні і екологічно безпечні кормові добавки з підвищеним вмістом протеїну й енергії на основі насіння олійно-бобових культур і тваринних жирів для використання у раціонах годівлі тварин і птиці; одержано патенти на корисні моделі №45491 “Спосіб підвищення збереже­ності ново­народжених поросят”, №42011 Вітамінний препарат “Ліповіт”; №51283, №56889 “Способи удобрення пшениці озимої і цукрових буряків в коротко ротаційній сівозміні” тощо.

Науковці факультету механіки та енергетики щорічно отримують не менше 16 патентів на винаходи, зокрема: автоматизований доїльний апарат, електромагнітний пульсатор попарної дії, качановідокремлю­вальний апарат, конструкції шнекових пресів для відтискання олії з оліємісткої сировини, способи виготовлення біодизеля з рослинних олій, спосіб протипожежного захисту гірського лісового масиву, які можуть бути використані в галузі сільськогосподарського машинобудування та інших галузях аграрного виробництва. Публікують до десяти монографій, понад 250 наукових статей, з них 40 у міжнародних та закордонних виданнях, захищають 2-3 дисертації. У рамках виконання комплексної наукової теми розроблено 12 нових технологій, 24 види устаткування, 8 з яких включено в систему машин. Департаментом технічної політики МінАПК України розглянуто і рекомендовано до тиражування 16 наукових розробок. Серед них: методики оптимізації адаптивних технологіч­них процесів збирання просапних культур в господарствах Західного регіону України; адаптовані типові технології переробки рослинницької та тваринницької сировини до потреб переробних підприємств невеликої потужності; типорозмірний ряд комбінованих систем енергопостачання автономного споживача за рахунок використання поновлюваних джерел енергії для заданих зон і потреб автономного споживача; інженерні методи проектування і розрахунку параметрів систем та агрегатів комплексного використання поновлюваних джерел енергії для електропостачання, кондиціювання, опалення і гарячого водопостачання; технологія отримання лляної олії холодного пресування та технічна документація на олійний прес з активованою подачею насіння льону; технологічний модуль виробництва молока та електронний пульсатор попарної дії і енергоощадний вакуумний насос принципово нової конструкції до нього.

Наукові-технічні розробки співробітників факультету будівництва та архітектури направлені на зниження матеріаломісткості конструкцій будівель та споруд, підвищення їх експлуатаційних характеристик, впровадження у практику будівництва енергоощадних конструктивно-технологічних вирішень. Ці напрацювання захищені 15 патентами на винаходи та корисні моделі. Три патенти на винаходи впроваджені на Львівському домобудівному комбінаті №1 при виготовленні конструкцій стінових панелей і для влаштування та підсилення фундаментів. Проводиться робота з впровадження решти патентів для виготовлення сталефібро­бетонних конструкцій. Технологія підсилення фундаментів мікропалями, впроваджена при реконструкції низки будинків у Львові, Рівному, Ужгороді та інших містах, знаходить використання особливо тоді, коли є неможливим оголення стін фундаментів з зовнішньої сторони будинків. На факультеті проводяться наукові дослідження щодо ефективності використання технології торкретування при виготовленні та підсиленні несучих залізобетонних конструкцій. Результати цих досліджень впровадженні при підсиленні двох мостів у Львівській області. Сталефібробетонні конструкції з примусовим орієнтуванням фібрової арматури вздовж вектора розтягуючих зусиль, спосіб конструювання згинальних елементів на основі оптимізації епюри матеріалів - ще один напрям досліджень, які проводяться на факультеті. Наукове обґрунтування отримала запропонована технологія обробки зварних швів високотемпературним локальним нагріванням та місцевим охолодженням, що дозволяє знизити рівень початкових напружень у цих швах і, відповідно, підвищити експлуатаційні якості металевих конструкцій.

Науково-дослідна робота та інноваційна діяльність землевпорядного факультету спрямована на розробку науко-методичних засад формування організаційних, економічних та інформаційних механізмів регулювання земельних відносин на регіональному рівні.

Щорічно за результатами науково-дослідної роботи на факультеті публікують понад 5 монографій, близько 300 наукових статей, з них 60 у міжнародних виданнях, захищають 3-4 дисертації. Вчені землевпорядного факультету щорічно отримують понад 10 патентів на винаходи та корисні моделі. Патенти стосуються високоточного геометричного і тригонометричного нівелювання, нових способів нівелювання; способів визначення вертикальної рефракції, показників заломлення атмосферного повітря та визначення і коригування результатів геодезичних вимірювань через вплив атмосферних неоднорідностей на проходження світлових променів в атмосфері; способів юстування геодезичних приладів (теодолітів, тахеометрів, нівелірів та приладів які вимірюють вертикальні кути), компарування цифрових нівелірів та кодових рейок. На території університету створено експериментальний науково-дослідний навчальний геодезичний полігон. Створено компаратор для еталонування електронних тахеометрів, дослідження циклічної поправки світловіддалемірів і електронних тахеометрів. Закладено і визначено більше 50 пунктів GPS спостережень, біля 20 пунктів полігонометрії 2-го розряду, проведено нівелювання IV по закладених пунктах. За результатами навчальних практик створено цифрову карту університетського містечка і навколишніх територій. Створений базовий пункт GPS спостережень на землевпорядному корпусі, де проводяться раз в місяць цілодобові GNSS спостереження для визначення точних координат пункту з використанням Європейської реферецної мережі перманентних супутникових станцій спостережень.

На економічному факультеті центром інновацій є навчально-науковий інститут економіки АПК. Метою його діяльності є: виконання інноваційних та інвестиційних проектів; впровадження наукоємних розробок; виробництво конкурентоспроможної, високотехнологічної та інноваційної продукції. Викладачі факультету щорічно публікують понад 500 наукових статей, біля 10 монографій та захищають більше 10 дисертацій. За останні кілька років реалізовано такі інноваційні проекти: моніторинг готовності та адаптації сільського господарства України до вимог спільної аграрної політики Європейського союзу; експертна оцінка і еволюція місцевих програм підтримки сільського господарства; комплексний проект землеустрою території села; оцінка трансакційних витрат з метою підвищення ефективності державного управління; програма підвищення привабливості сільсько­господарської праці. Запропоновано Програму активізації сільської молоді та розвитку місцевих ініціатив в напрямку багатофункціонального розвитку сільських територій та диверсифікації діяльності господарюючих тут суб’єктів. Розроблено 10 бізнес-планів розвитку дрібного підприємництва в сільському господарстві і на селі, зокрема: з розведення і вирощування перепілок; з вирощування яблуневого саду; з виготовлення фруктового джему; з вирощування гусей; з вирощування овочів; з вирощування глив; зі створення молочної ферми на  50 голів ВРХ; з відгодівлі м’ясного молодняка свиней; зі створення і використання громадських культурних пасовищ.

Щорічно в університеті проводиться понад 40 науково-організаційних заходів (форумів, конференцій, круглих столів, тощо). Серед них: Міжнародний науково-практичний форум та Міжнародний студентський науковий форум, де розглядаються актуальні проблеми розвитку агропромислового комплексу, обговорюються результати фундаментальних та прикладних досліджень.

Університет розширює міжнародне співробітництво із науково-дослідними установами України та зарубіжними партнерами і активно співпрацює з понад 30 вищими навчальними та науковими установами Білорусії, Росії, Молдови, Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини, Угорщини, Австрії, Сербії, Італії, Данії, Бельгії, Нідерландів, Франції, Великобританії, Іспанії, Швеції, Фінляндії, Македонії, США, Канади, Сирії. В рамках співпраці передбачається обмін результатами наукових досліджень в галузях спорідненої тематики, виконання спільних досліджень і написання спільних монографій, обмін досвідом і методиками викладання навчальних дисциплін, стажування науково-педагогічних працівників, студентів тощо.

В університеті діє Новаційний центр, що здійснює технологічно-новаційну, інформаційно-консультаційну та навчальну діяльність. Щорічно центр надає дорадчі послуги фермерам, фахівцям і керівникам сільськогосподарських підприємств, задовольняє понад 2,5 тис. запитів і звернень збоку фахівців агровиробництва, проводить короткотермінові навчання фермерів, власників ОСГ щодо застосування сучасних агротехнологій, методів управління сільськогосподарським виробництвом.

 
Звітна студентська наукова конференція

 

Про роботу звітної студентської наукової конференції за результатами досліджень у 2012 р.

на економічному факультеті

кафедра економіки підприємства

Назва гуртка «Економіст»


  1. Кількість гуртківців__30
  2. Кількість студентів, що взяли участь у конференції __22
  3. Заслухано доповідей __10
  4. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції:

- підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств та соціально-економічний розвиток сільських регіонів Львівської області та ін.

Учасники конференції під керівництвом наукових керівників готують доповіді із презентаційними матеріалами на актуальні теми, що стосуються економічних аспектів сучасного стану та перспектив розвитку АПК. Не обминули увагою студенти і теми, що стосуються розвитку трудового потенціалу села, соціально-демографічних аспектів формування робочої сили, зрівноваженого розвитку сільських регіонів тощо.

Детальніше...
 
Наукова робота

ЗВІТ

про роботу Звітної студентської наукової конференції за результатами

досліджень у 2011 році

на кафедрі фінансів і кредиту

Назва гуртка «Податкова та банківська справа»

1. Кількість гуртківців 22 чол.

2. Кількість студентів, що взяло участь в конференції  2 чол.

3. Заслухано доповідей  2

4. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції:

1)    «Державний борг та його обслуговування»

2)    «Спрощена система оподаткування фізичної особи на підприємстві»

5. Пропонуємо заслухати доповіді на засіданні Звітній студентській науковій конференції наступних студентів:

1)    Шевчука С. – ст.гр.  Фін-36

2)    Уханича Р. – ст.гр.  Фін-36

6. Пропозиції до ухвали конференції

Доповіді студентів оформити у вигляді тез або наукових статей і направити у Збірник студентських наукових праць, що видаватиметься в рамках проведення Форуму у вересні 2012 р. в ЛНАУ.

Назва гуртка «Фінанси та фінансова діяльність»

1. Кількість гуртківців 20 чол.

2. Кількість студентів, що взяло участь в конференції  2 чол.

3. Заслухано доповідей  2

4. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції:

1)    «Сучасні проблеми кредитування сільськогосподарських підприємств»

2)    «Проблеми страхування сільськогосподарських культур»

5. Пропонуємо заслухати доповіді на засіданні Звітній студентській науковій конференції наступних студентів:

1)    Кухар І. – ст.гр.  Фін-36

2)    Побігушка У. – ст.гр.  Фін-36

6. Пропозиції до ухвали конференції

Доповіді студентів оформити у вигляді тез або наукових статей і направити у Збірник студентських наукових праць, що видаватиметься в рамках проведення Форуму у вересні 2012 р. в ЛНАУ.


ЗВІТ

про роботу Звітної студентської наукової конференції за результатами

досліджень у 2011 році на економічному факультеті

кафедрі міжнародної економіки та менеджменту ЗЕД

Назва гуртка «Маркетингове обслуговування підприємств АПК»

1. Кількість гуртківців 20 чол.

2. Кількість студентів, що взяло участь в конференції  3 чол.

3. Заслухано доповідей  3

4. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференці:

1)     « Привабливість міжнародних інвестицій в Україні»

2)     «Підвищення інвестиційної привабливості Приватного Акціонерного Товариства «Галичина»

3)     «Перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності у дочірному підприємстві МП «Україна»

5. Згідно результатів засідання кафедрального наукового гуртка, пропонуємо з кращими доповідями на засіданні студентських наукових товариств факультету заслухати наступних студентів:

1. Гончаренко Людмилу – ст.гр.  Мек-411

2. Бохонську Віру – ст.гр.  Мзед-62

6. Пропозиції до ухвали конференції

Доповіді студентів оформити у вигляді тез або наукових статей і направити у Збірник студентських наукових праць, що видаватиметься в рамках проведення Форуму у вересні 2012 р. в ЛНАУ.


ЗВІТ

про роботу Звітної студентської наукової конференції за результатами

досліджень у 2011 році на економічному факультеті

кафедрі міжнародної економіки та менеджменту ЗЕД

Назва гуртка «Актуальні проблеми міжнародної економіки та менеджменту ЗЕД»

1. Кількість гуртківців 20 чол.

2. Кількість студентів, що взяло участь в конференції  9 чол.

3. Заслухано доповідей  9

4. Основна тематика наукових доповідей студентів на конференці:

1) Підвищення конкурентоспроможності молокопереробних підприємств Львівської області

2) Перспективи виробництва та переробки продукції ріпаку у Львівській області

3) ТНК як основний суб’єкт міжнародних економічних відносин

4) Особливості сучасної міжнародної торгівлі

5) Міжнародні фінансові центри як невід’ємна складова міжнародних економічних відносин

6) Позиція України на міжнародному ринку технологій

7) Система підтримки малого і середнього бізнесу Японії

8) Актуальні питання євроінтеграції України

9) Міжнародний лізинг в системі світогосподарських зв’язків

5. Згідно результатів засідання кафедрального наукового гуртка, пропонуємо з кращими доповідями на засіданні студентських наукових товариств факультету заслухати наступних студентів:

1. Тимчука Василя – ст.гр. Оа-45

2. Підгірну Ольгу – ст. гр. Мзед-62

6. Пропозиції до ухвали конференції

Доповіді студентів оформити у вигляді тез або наукових статей і направити у Збірник студентських наукових праць, що видаватиметься в рамках проведення Форуму у вересні 2012 р. в ЛНАУ.

Основні напрямки наукових досліджень на 2011-2015 рр.:

Загальноуніверситетська тематика: “Науково-практичні та еколого-економічні аспекти підвищення ефективності агропромислового виробництва та збалансованого розвитку сільських територій” (0111U001250)

Наукова тематика факультетів:

Факультету агротехнологій і екології: “Розробити науково обґрунтовані системи управління продуктивним потенціалом виробництва продукції рослинництва, ведення землеробства на основі екологостабілізуючих заходів з охорони ґрунтів в агрокліматичних зонах західного регіону України” (0111U001253);

Економічного факультету: “Теоретико-методологічне та організаційно-економічне обґрунтування розвитку сільського господарства і села” (0111U001252);

Факультету механіки та енергетики: “Розробка проектно-керованих інноваційних систем, ресурсоощадних технологій і технічних засобів у агропромисловому виробництві та його енергозабезпеченні” (0111U001251);

Факультету будівництва і архітектури: “Ефективні конструктивно-технологічні  та естетичні вирішення в архітектурі та будівництві агропромислового комплексу” (0111U001254);

Землевпорядного факультету: “Розробка науково-методичних засад формування організаційних, економічних, інформаційних механізмів регулювання земельних відносин на регіональному рівні” (0111U001320).

Основні наукові досягнення

За останні кілька років отримано понад 70 патентів на винаходи та корисні моделі.

Одержано авторські сві­доцтва на новостворені сорти картоплі Гали­чанка, Західна, Ліщина, Воля, Слава, Пишна, Мавка, Студент, Сіянець, Лисоня, Львівський, Галицький, Володар, Дублянська ювілейна, топінамбуру Львівський, часнику Спас, Лідер, суниці садової  Лючінська, Боженка, Зоня.

Досліджено стан окремих компонентів екосистем та розроблено заходи щодо оптимізації їх функціонування в умовах техногенного навантаження.

Розроблено автоматизовану систему управління техно­логічним процесом машинного доїння корів.

Обґрунтовано конструктивно-технологічні параметри процесу виготовлення ріпакової олії.

Теоретично обґрунтовано параметри, які характери­зують фізико-механічні властивості полімерної стрічки і сінажної маси, зокрема їх реологічні властивості.

Розроблено системно-технологічні засади ідентифіка­ції конфігурації парку комбайнів у проектах систем централізованого збирання ранніх зернових культур.

Розроблено теоретичні положення із нанесення зносо­стійкості покрить на металорізальний інструмент.

Розроблено теоретичні положення для комплексного енергозабезпечення автономного споживача екологічно чистими джерелами енергії.

Основні науково-організаційні заходи (2010 р.)

1.      Загальні збори Західного відділення Всеукраїнського конгресу економістів-аграрників – 11 лютого 2010 р.

2.      Міжнародний семінар „Ріпак – інтенсивна технологія вирощування” – 11 лютого 2010р. (спільно з фірмами Rise Company, BASF, LEMBKE, Dow AgroSciences).

3.      Звітна наукова конференція аспірантів та здобувачів за результатами науково-дослідної роботи у 2009 р. – 23-25 лютого 2010 р.

4.      Звітна студентська наукова конференція економічного факультету ЛНАУ за результатами досліджень 2009 р. – 13-15 квітня 2010 р.

5.      Звітна студентська наукова конференція факультету агротехнологій та екології ЛНАУ за результатами досліджень 2009 р. – 13-15 квітня 2010 р.

6.      Звітна студентська наукова конференція факультету механіки та енергетики ЛНАУ за результатами досліджень 2009 р. – 13-15 квітня 2010 р.

7.      Звітна студентська наукова конференція землевпорядного факультету ЛНАУ за результатами досліджень 2009 р. – 13-15 квітня 2010 р.

8.      Звітна студентська наукова конференція факультету будівництва і архітектури ЛНАУ за результатами досліджень 2009 р. – 13-15 квітня 2010 р.

9.      ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2009-2010 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з дисципліни “Економіка природокористування” – 14-16 квітня 2010 р.

10.  Нарада-семінар “Інформаційно-бібліотечне забезпечення аграрної науки та освіти” – 23 квітня 2010 р. (для бібліотек-учасниць Львівського методоб’єднання сільсько­господарських бібліотек).

11.  IV Міжнародний Форум молодих вчених “Ринкова трансформація економіки: стан, проблеми, перспективи” – 12 травня 2010 р. (спільно з Харківським НТУСГ ім. П.Василенка).

12.  Круглий стіл “Роль наукової роботи у професійній підготовці фахівців” – 18 травня 2010 р.

13.  Науково-теоретична конференція, присвячена 95-й річниці битви на г. Макіївка “Роль Українських січових стрільців у національно-визвольному русі на західноукраїнських землях” – 20 травня 2010 р. (спільно з Стрийським коледжем ЛНАУ).

14.  VIII Міжнародна науково-технічна конференція “Motoryzacja i Energetyka Rolnictwa” MOTROL’2010, спільно з Польською академією наук і Вищою інженерійно-економічною школою в Ропчицях (Польща) – 5-6 червня 2010 р.

15.  Круглий стіл на тему “Проблематика економічних реформ в АПК та земельних відносин” – 24 червня 2010 р. (спільно з ЛОДА та ВНЗ аграрного профілю Львівської обл.) (по обговоренню Проекту “Програми економічних реформ України на 2010-2014 рр.”).

16.  Участь у публічній лекції Нобелівського лауреата Жана-Марі Лена на тему: “Від матерії до життя: Хімія? Хімія!”, 8 вересня 2010 р. (спільно з НУ «Львівська політехніка» – для викладачів і аспірантів).

17.  IV Загальнопольська міжнародна наукова конференція “Причини і наслідки деградації ґрунтового середовища” спільно з Жешувським університетом – 21-24 вересня 2010 р.

18.  Міжнародний науково-практичний форум “Наукові і практичні аспекти агропромислового виробництва та розвитку сільських регіонів” – 22-24 вересня 2010р.

19.  Міжнародна науково-практична конференція “Агропромислове виробництво в умовах зрівноваженого розвитку сільських регіонів” –  22-24 вересня 2010 р.

20.   Міжнародна науково-практична конференція “Раціональне використання, охорона та відтворення земельних ресурсів” – 22-24 вересня 2010 р.

21.  Міжнародна науково-практична конференція “Науково-практичні аспекти техніки та енергетики сучасного агропромислового виробництва” – 22-24 вересня 2010 р.

22.  Міжнародна науково-практична конференція “Екологічні проблеми і шляхи їх вирішення в умовах зрівноваженого розвитку сільських регіонів” – 22-24 вересня 2010 р.

23.  Міжнародна науково-практична конференція “Сучасні технології у рослинництві і тваринництві як основа підвищення ефективності агропромислового виробництва” – 22-24 вересня 2010 р.

24.  Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсоощадні та естетичні вирішення в сучасній архітектурі та будівництві” – 22-24 вересня 2010  р.

25.  Міжнародна науково-практична конференція “Організація використання земель в умовах ринкової економіки”, присвячена 60-річчю утворення кафедри землевпорядного проектування – 22-24 вересня 2010  р.

26.  Міжнародний студентський науковий форум “Студентська молодь і науковий прогрес в АПК” 22-24 вересня 2010

27.  Міжнародна студентська наукова конференція “Екологічна без­пека сільсько­госпо­дарського виробництва” – 22-24 вересня 2010 р.

28.  Міжнародна студентська наукова конференція “Сучасні агротехнології та тенденції їх розвитку” – 22-24 вересня 2010 р.

29.  Міжнародна студентська наукова конференція “Проблеми використання та охорони земельних ресурсів” – 22-24 вересня 2010 р.

30.  Міжнародна студентська наукова конференція “Економічні аспекти розвитку АПК” –
22-24 вересня 2010 р.

31.  Міжнародна студентська наукова конференція “Технічний прогрес в АПК” – 22-24 вересня 2010 р.

32.  Міжнародна студентська наукова конференція “Актуальні проблеми будівництва та архітектури” – 22-24 вересня 2010 р.

33.  Міжнародна студентська наукова конференція “Духовне виховання молоді та культурне відродження села” – 22-24 вересня 2010 р.

34.  Інтернет-лекція з тематики використання біотехнологій як ефективного підходу у вирішенні проблем глобальної зміни клімату, що забезпечує збереження якості ґрунтів та зернових ресурсів з одночасним підвищенням урожайності та зменшенням посівних площ (д-р Браян Вайнхолд, фахівець з ґрунтознавства та біотехнологій, Голова відділу досліджень ґрунтів Департаменту агроекосистем та землекористування Аграрної науково-дослідної служби Департаменту сільського господарства США), спільно з Закордонною сільськогосподарською службою Міністерства сільського господарства США, Посольство США в Україні – 24 вересня 2010 р.

35.  Науковий семінар з енергетики з нагоди 10-річчя кафедри енергетики ЛНАУ –
22-24 вересня 2010 р.

36.  Х Міжнародний економічний форум “Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє” – 7-8 жовтня 2010 р. (Львів-Трускавець), спільно з ЛОДА, Львівською обласною радою, Львівською міською радою.

37.  Всеукраїнська науково-практична конференція “Духовно-моральне виховання в академічному середовищі” – 14 жовтня 2010 р.

38.  Круглий стіл: Консорціум прерійних сільськогосподарських університетів в Україні з Університетом Саскачевану (Коледж сільського господарства та біоресурсів), Університетом Манітоли (Факультет сільськогосподарських і продовольчих наук), Університетом Альберти (Факультет наук про сільське господарство, життя і навколишнє середовище), Університетом Гранта Мак’Юена (Міжнародний український центр з освоєння ресурсів), Центром Канада-Україна – 16 жовтня 2010 р.

39.  Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Ринкова трансформація економіки: стан, проблеми, перспективи” – 8-22 листопада 2010 р. (спільно з Харківським національним технічним університетом сільського господарства ім. П.Василенка).

40.  Проведення І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2010/2011 н. р. за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування» – 20 грудня 2010 р.