УкраїнськаEnglish

Реєстрація



Годинник

Вісники ЛНАУ

Корисні посилання



Нове на форумі

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Набір студентів

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОГО НАВЧАННЯ

ОГОЛОШУЄ

Н А Б І Р      С Т У Д Е Н Т І В

НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

З ЧИСЛА СПЕЦІАЛІСТІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПОВНУ ВИЩУ ОСВІТУ,

ІЗ ТАКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

  • ОБЛІК І АУДИТ
  • МЕНЕДЖМЕНТ  ОРГАНІЗАЦІЙ
  • ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА КАДАСТР
Детальніше...
 
Підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК України

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України за № 37-18-3-12/19289 від 14.12.2011 р.  „Про підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК України у 2012 році” на базі Львівського національного аграрного університету в Інституті післядипломного навчання відбудеться підвищення кваліфікації:

  1. Завідувачів і спеціалістів карантинних лабораторій України (з 14.05 по 1.06.2012р.)
  2. Працівників Держземагенства України  (з 14.05. по 25.05.2012р.), а також працівників приватних землевпорядних служб.
 
Інститут післядипломного навчання

У складі Львівського національного аграрного університету понад 45 років функціонує підрозділ з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів і працівників аграрної сфери виробництва. Сьогодні це – Інститут післядипломного навчання. Його історія розпочалась у 1966 р. заснуванням факультету підвищення кваліфікації Львівського сільськогосподарського інституту.

Інститут післядипломного навчання (факультет підвищення кваліфікації) у різний період очолювали: професор P.  M.  Панас, доценти Ю. Р. Колесніков, П. Г.  Чайковський, М. І. Андрушко.

З вересня 2011 р. директор Інституту – І.А. Шувар, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік АН ВО України і МАНЕБ.

У липні 2000 р. наказом Міністерства аграрної політики України № 116 створено Інститут післядипломного навчання як структурний підрозділ Львівського державного аграрного університету. В Інституті функціонує два відділення: післядипломного навчання і підвищення кваліфікації.

Предметом діяльності Інституту післядипломного навчання є:

–          перепідготовка кадрів за спеціальностями: “Облік і аудит”, “Менеджмент організацій”, “Землевпорядкування і кадастр”;

–          підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів агропромислового комплексу та в галузі державного управління.

Мета післядипломної освіти - системне удосконалення кваліфікації керівників і спеціалістів відповідно до вимог науково-технічного прогресу, вивчення найновіших досягнень науки, техніки і передової практики для швидшого впровадження їх у виробництво.

Підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів державних та сільськогосподарських підприємств усіх форм власності здійснюється на замовлення Міністерства аграрної політики та продовольства України та окремих підприємств,  установ і організацій, а також фізичних осіб.

Щорічно підвищують свою кваліфікацію в Інституті понад 1000 керівників та спеціалістів АПК і завершують перепідготовку  220-250 осіб та отримують кваліфікацію спеціаліста.

Львівський НАУ визначено базовим у підвищенні кваліфікації із землевпорядкування та земельного кадастру, бухгалтерського обліку та фінансів, селекції та генетики, інформатики і обчислювальної техніки, менеджменту, маркетингу, механізації сільськогосподарського виробництва, техніки безпеки.

Інститут післядипломного навчання (факультет підвищення кваліфікації) у різний період очолювали: професор P.  M.  Панас, доценти Ю. Р. Колесніков, П. Г.  Чайковський, М. І. Андрушко. З вересня 2011 р. директор Інституту – І.А. Шувар, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік АН ВО України і МАНЕБ.

У навчальному процесі Інституту беруть участь понад 400 викладачів,  серед них: докторів, професорів – 15%,  кандидатів наук, доцентів – 70%, понад 20 академіків і член-кореспондентів національних та галузевих академій наук.

Підвищення кваліфікації спеціалістів АПК в Інституті здійснюється на основі планів-графіків, затверджених Міністерством аграрної політики та продовольства України. Працівники Інституту формують план підвищення кваліфікації і перепідготовки спеціалістів, попередньо узгоджують його з працівниками відділів кадрів та галузевих відділів головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій Західного регіону України.

До читання лекцій залучаються провідні вчені університету, а також керівники та спеціалісти  галузевих відділів управлінь АПК, працівники обласної прокуратури, податкової адміністрації тощо. З метою удосконалення системи перепідготовки і підвищення кваліфікації керівників, спеціалістів аграрних підприємств та державної служби, в Інституті переглядаються та вдосконалюються навчально-тематичні плани. Для наближення змісту навчання до запитів слухачів відбувається анкетування. Пропозиції слухачів враховуються під час складання планів та програм, котрі  доповнюються відповідними темами.

В Інституті відбуваються науково-практичні конференції. Їх учасники обмінюються досвідом у сфері сучасних агропромислових формувань, знаходять шляхи виходу із проблем. Часто організовуються бесіди за круглим столом з актуальних питань розвитку та реформування аграрного виробництва.

Викладачі університету готують та видають методичні розробки, навчальні посібники для слухачів Інституту. До їх послуг бібліотека, читальний зал і вся матеріальна база університету. Інститут забезпечує слухачів житлом.

80% керівників агроформувань Західного регіону України в різні періоди були слухачами Інституту. Перепідготовку і підвищення кваліфікації за 45 років пройшло близько 45 тис. спеціалістів АПК, підготовано понад 5 тис. резерву керівних кадрів для системи АПК.

Сьогодні Інститут працює над розширенням спеціальностей другої вищої освіти, вдосконаленням методики перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для системи агропромислового комплексу та державних службовців V-VII рівнів.

Контакти:

Приймальна комісія:

Львівський національний аграрний університет (гол. корпус, кімната 130), тел. (032) 224-24-98

Інститут післядипломного навчання:

Львівський національний аграрний університет (гол. корпус, кімната 217), тел. (032) 224-23-01, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду