УкраїнськаEnglish
Агрохолдинг «Мрія» розпочинає новий навчальний рік новими проектами та програмами стажувань для студентів сільськогосподарської сфери. Детальніше в розділі Студенту

Registration



Clock

News

Практика в Македонії
З 16 по 28 червня 2012... next...
Спогади про Леонтія Антоновича Дунця
Презентація книги "Поспішайте робити добро" Зал вченої... next...

University newspapers

Web links



New at forum

Who's online

We have 14 guests online
Підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК України

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України за № 37-18-3-12/19289 від 14.12.2011 р.  „Про підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК України у 2012 році” на базі Львівського національного аграрного університету в Інституті післядипломного навчання відбудеться підвищення кваліфікації:

  1. Завідувачів і спеціалістів карантинних лабораторій України (з 14.05 по 1.06.2012р.)
  2. Працівників Держземагенства України  (з 14.05. по 25.05.2012р.), а також працівників приватних землевпорядних служб.
 
Інститут післядипломного навчання

У складі Львівського національного аграрного університету понад 45 років функціонує підрозділ з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів і працівників аграрної сфери виробництва. Сьогодні це – Інститут післядипломного навчання. Його історія розпочалась у 1966 р. заснуванням факультету підвищення кваліфікації Львівського сільськогосподарського інституту.

Інститут післядипломного навчання (факультет підвищення кваліфікації) у різний період очолювали: професор P.  M.  Панас, доценти Ю. Р. Колесніков, П. Г.  Чайковський, М. І. Андрушко.

З вересня 2011 р. директор Інституту – І.А. Шувар, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік АН ВО України і МАНЕБ.

У липні 2000 р. наказом Міністерства аграрної політики України № 116 створено Інститут післядипломного навчання як структурний підрозділ Львівського державного аграрного університету. В Інституті функціонує два відділення: післядипломного навчання і підвищення кваліфікації.

Предметом діяльності Інституту післядипломного навчання є:

–          перепідготовка кадрів за спеціальностями: “Облік і аудит”, “Менеджмент організацій”, “Землевпорядкування і кадастр”;

–          підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів агропромислового комплексу та в галузі державного управління.

Мета післядипломної освіти - системне удосконалення кваліфікації керівників і спеціалістів відповідно до вимог науково-технічного прогресу, вивчення найновіших досягнень науки, техніки і передової практики для швидшого впровадження їх у виробництво.

Підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів державних та сільськогосподарських підприємств усіх форм власності здійснюється на замовлення Міністерства аграрної політики та продовольства України та окремих підприємств,  установ і організацій, а також фізичних осіб.

Щорічно підвищують свою кваліфікацію в Інституті понад 1000 керівників та спеціалістів АПК і завершують перепідготовку  220-250 осіб та отримують кваліфікацію спеціаліста.

Львівський НАУ визначено базовим у підвищенні кваліфікації із землевпорядкування та земельного кадастру, бухгалтерського обліку та фінансів, селекції та генетики, інформатики і обчислювальної техніки, менеджменту, маркетингу, механізації сільськогосподарського виробництва, техніки безпеки.

Інститут післядипломного навчання (факультет підвищення кваліфікації) у різний період очолювали: професор P.  M.  Панас, доценти Ю. Р. Колесніков, П. Г.  Чайковський, М. І. Андрушко. З вересня 2011 р. директор Інституту – І.А. Шувар, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік АН ВО України і МАНЕБ.

У навчальному процесі Інституту беруть участь понад 400 викладачів,  серед них: докторів, професорів – 15%,  кандидатів наук, доцентів – 70%, понад 20 академіків і член-кореспондентів національних та галузевих академій наук.

Підвищення кваліфікації спеціалістів АПК в Інституті здійснюється на основі планів-графіків, затверджених Міністерством аграрної політики та продовольства України. Працівники Інституту формують план підвищення кваліфікації і перепідготовки спеціалістів, попередньо узгоджують його з працівниками відділів кадрів та галузевих відділів головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій Західного регіону України.

До читання лекцій залучаються провідні вчені університету, а також керівники та спеціалісти  галузевих відділів управлінь АПК, працівники обласної прокуратури, податкової адміністрації тощо. З метою удосконалення системи перепідготовки і підвищення кваліфікації керівників, спеціалістів аграрних підприємств та державної служби, в Інституті переглядаються та вдосконалюються навчально-тематичні плани. Для наближення змісту навчання до запитів слухачів відбувається анкетування. Пропозиції слухачів враховуються під час складання планів та програм, котрі  доповнюються відповідними темами.

В Інституті відбуваються науково-практичні конференції. Їх учасники обмінюються досвідом у сфері сучасних агропромислових формувань, знаходять шляхи виходу із проблем. Часто організовуються бесіди за круглим столом з актуальних питань розвитку та реформування аграрного виробництва.

Викладачі університету готують та видають методичні розробки, навчальні посібники для слухачів Інституту. До їх послуг бібліотека, читальний зал і вся матеріальна база університету. Інститут забезпечує слухачів житлом.

80% керівників агроформувань Західного регіону України в різні періоди були слухачами Інституту. Перепідготовку і підвищення кваліфікації за 45 років пройшло близько 45 тис. спеціалістів АПК, підготовано понад 5 тис. резерву керівних кадрів для системи АПК.

Сьогодні Інститут працює над розширенням спеціальностей другої вищої освіти, вдосконаленням методики перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для системи агропромислового комплексу та державних службовців V-VII рівнів.

Контакти:

Приймальна комісія:

Львівський національний аграрний університет (гол. корпус, кімната 130), тел. (032) 224-24-98

Інститут післядипломного навчання:

Львівський національний аграрний університет (гол. корпус, кімната 217), тел. (032) 224-23-01, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it