Думи мої, думи мої,

Лихо мені з вами!

Нащо стали на папері

Сумними рядами?..

Чом вас вітер не розвіяв

В степу, як пилину?

Чом вас лихо не приспало,

Як свою дитину?..

Тарас Шевченко

4 березня 2014 року відбулась відкрита виховна година у групі ЕКП-53, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка – великого народного поета і художника. Темою виховної години була жіноча доля у творчості Великого Кобзаря.

Виступ розпочався розповіддю про життєвий і творчий шлях великого сина українського народу. Для поета малювання стало потребою, вираженням його творчого духу. Деякі з його картин були показані у презентації.

Для Тараса Шевченка жіноча доля була не просто однією з тем творчості, а згустком крові, що запеклася в його серці. Мати з дитиною завжди були для нього найсвітлішим образом уособленням краси, ніжності, благородства. Такою, як головна героїня з поеми «Катерина», уривок з якої прочитала студентка І. Хом’як.

Вдячні глядачі – представники деканату, викладачі кафедри, студенти – з непідробною цікавістю та затамованим подихом сприймали кожен номер виступу і обдаровували виконавців щирими оплесками.

26.02.2014р., на першій парі у 317 аудиторії, відбулось відкрите заняття із дисципліни «Економіка АПК»  на тему: «Виробничі ресурси та ефективність їх використання».

Заняття проводив к.е.н., в.о. доцента Яців С.Ф., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-53. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Черевко Г.В.; к.е.н., доц. Павленчик Н.Ф.; к.е.н., доц. Щербата; к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.; к.е.н., доц. Шимечко Г.І.; к.е.н., в.о.доц. Василенька Н.І.26.02.2014р. на першій парі у 317 аудиторії відбулось відкрите заняття із дисципліни «Економіка АПК» на тему: «Виробничі ресурси та ефективність їх використання».

Заняття проводив к.е.н., в.о. доцента С. Ф. Яців, згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-53. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Черевко Г.В.; к.е.н., доц. Н. Ф. Павленчик; к.е.н., доц. І. В. Щербата; к.е.н., доц. Г. Б. Іваницька; к.е.н., доц. Г. І. Шимечко; к.е.н., в.о.доц. Н. І. Василенька


21.02.2014р. на четвертій парі у 318 аудиторії відбулось відкрите заняття із дисципліни «Державне регулювання економіки» на тему: «Державне регулювання інвестиційної діяльності».

Заняття проводив к.е.н., доцент З. П. Березівський, згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-5 5 курсу заочної форми навчання. Заняття пройшло на належному рівні згідно встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; к.е.н., доц. Г. І. Шимечко; к.е.н., в.о.доц. Н. І. Василенька; к.е.н., доц. І. С. Гавука; в.о. доц. К. М. Руліцька


Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. 14-16 травня 2014 р. на базі Львівського національного аграрного університету буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування».

Інформаційний лист

Анкета

Наказ

Положення

Заявка


ІІІ Міжнародна науково-практична  Інтернет-конференція

“23-28”  травня  2014р.

Скачати запрошення


Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих та постраждалих в результаті подій на Майдані


18.02.2014р. на шостій парі у 318 аудиторії відбулось відкрите заняття із дисципліни «Інвестування» на тему: «Іноземні інвестиції».

Заняття проводив к.е.н., доцент Г. Б. Іваницька згідно з графіком відкритого навчального процесу у групі Оа-2сп 2 курсу заочної форми навчання. Заняття пройшло на належному рівні згідно встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В Черевко.; к.е.н., доц. Г. І. Шимечко; к.е.н., в.о. доц. Н. І. Василенька, к.е.н., в.о. доц. К. М. Руліцька


17.02.2014р., на другій парі у 318 аудиторії, відбулось відкрите заняття із дисципліни «Обґрунтування господарських рішень»  на тему: «Підприємницькі ризики та вплив на прийняття господарських рішень».

Заняття проводив к.е.н., доцент Щербата І.В., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-4 4 курсу. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Черевко Г.В.; к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.; к.е.н., доц. Павленчик Н.Ф..; к.е.н., доц. Яців С.Ф.


13.02.2014р. на п’ятій парі у 308 аудиторії, відбулось відкрите заняття із дисципліни «Економіка та фінанси»  на тему: «Виробничі фонди аграрних підприємств».

Заняття проводив к.е.н., в.о. доцента С. Ф. Яців, згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Мо-5 5 курсу заочної форми навчання. Заняття пройшло на належному рівні згідно встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; к.е.н., доц. І. В. Щербата; к.е.н., доц. Н. Ф.; Павленчик к.е.н., доц. Н. М. Ступень.


12.02.2014р., на п’ятій парі у 317 аудиторії, відбулось відкрите заняття із виховної роботи  на тему: «Здорові звички – здоровий спосіб життя» (до всесвітнього Дня здоров’я).

Заняття проводив наставник, к.е.н., доцент Г. І. Шимечко згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-23. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; к.е.н., доц. Г. Б. Іваницька; к.е.н., в.о.доц. Н. І. Василенька; к.е.н., доц. З. П. Березівський.
10.02.2014р. на третій парі у 318 аудиторії відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Економіка природокористування» на тему «Раціональне природокористування. Економічні збитки від антропогенного впливу на довкілля».

Заняття проводив к.е.н., доцент Г. І. Шимечко згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Фін-51  5 курсу заочної форми навчання. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; д.е.н., проф. В. Г. Поплавський; к.е.н., в.о.доц. Н. І. Василенька; к.е.н., в.о.доц. К. М. Руліцька.


10.02.2014р. на третій парі у 304 аудиторії відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Інвестування» на тему «Інвестиційний клімат».

Заняття проводив к.е.н., доцент Г. Б. Іваницька, згідно графіку відкритого навчального процесу у групах Оа-3. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; к.е.н., доц. І. В. Щербата; к.е.н., доц. Н. Ф. Павленчик; к.е.н., в.о. доц. І. М. Дроздяк.


29.01.2014р. на третій парі у 34м аудиторії відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Державне регулювання економіки» на тему «Економічна необхідність державного регулювання економіки та його зміст».

Заняття проводив к.е.н., доцент З. П. Березівський у групах Мо-4 і Мек-4. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко; к.е.н., доц. Г. Б. Іваницька; к.е.н., доц. І. С. Гавука; к.е.н., в.о. доц. С. Ф. Яців.


24.01.2014р. на першій парі у 317 аудиторії відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Економічна діагностика» на тему «Поняття, завдання та структура предмету «Економічна діагностика».

Заняття проводив д.е.н., професор В. С. Поплавський згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-62. Заняття пройшло на належному рівні згідно встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Г. В. Черевко, к.е.н., доц. Г. І. Шимечко, к.е.н., в.о. доц. К. М. Руліцька, к.е.н., асистент І. Б Зозуля-Бахір.


Звіт про конференцію 4 лютого 2014 року о 15 годині

4 лютого 2014 року о 15 год. в аудиторії 318 відбулась конференція за результатами проходження виробничої практики студентів ОКР «Спеціаліст» та «Магістр». В обговоренні результатів взяли участь усі присутні. Кращими визнано доповіді наступних доповідачів: І. Хом’як, М. Борис та В.Новак


4.02.2014 року в ауд.318 відбудеться конференція за результатами проходження виробничої практики студентами груп Екп-53 та Екп-62


28–29.01.2014 р. на кафедрі економіки підприємства згідно графіку відбувся захист звітів з виробничої практики студентів ОКР

«Спеціаліст» та «Магістр» зі спеціальності «Економіка підприємства». Захист відбувся в атмосфері жвавого обговорення результатів та дискусій із актуальних питань розвитку сільськогосподарських підприємств та організації проходження виробничої практики .
Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів

(лист №  1/11-12043 від 20.07.2012 р.)

Черевко Г., Черевко І., Василенька Н.

Ч46 Економіка природокористування: навчальний посібник

 У навчальному посібнику викладено основні положення і концепції економічно ефективного і екологічно безпечного господарського використання природних ресурсів, загальні поняття економіки природокористування,  предмет науки, метод i завдання, еволюцію її формування,  сутність та класифікації природних ресурсів, особливості їх використання у виробничих процесах різних галузей,  проблеми забруднення природного середовища у процесі господарського використання природних ресурсів, взаємозв’язків економічного та природного середовища у процесі реалізації господарської активності людства, економічної оцінки різних видів природних ресурсів та ефективності використання природних ресурсів в цілому,  основні сучасні тенденції у раціональному використанні природних ресурсів, біологізації економіки, соціально-економічні аспекти функціонування людини у природному середовищі та міжнародний досвід і співпраця у сфері вирішення проблем економіки природокористування в умовах ринкової економіки в контексті реалізації концепції зрівноваженого розвитку сільських територій та підвищення рівня продовольчої безпеки держави.

Для науковців, аспірантів, викладачів вищих аграрних навчальних закладів, спеціалістів і керівників аграрної сфери економіки.


Відкрите заняття з дисципліни

«Економіка аграрного виробництва»

08.10.2013р., на третій парі у 34м аудиторії, відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Економіка аграрного виробництва»  на тему: «Економічна ефективність аграрного виробництва»».

Заняття проводив д.е.н., професор Черевко Г.В., згідно графіку відкритого навчального процесу у групах М-4 курсу. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: д.е.н., проф. Поплавський В.Г.;  к.е.н., доц. Черевко І.В.;  к.е.н., доц. Яців С.Ф., к.е.н., доц. Іваницька Г.Б., асистент Зозуля-Бахір І.Б.


Відкрите заняття з дисципліни

«Економіка і підприємництво, менеджмент»

02.10.2013р., на першій парі у 405а аудиторії, відбулось лекційне відкрите заняття із дисципліни «Економіка і підприємництво, менеджмент»  на тему: «Витрати виробництва і собівартість аграрної продукції».

Заняття проводив к.е.н., доцент Гавука І.С., згідно графіку відкритого навчального процесу у групах Аг-4 курсу. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., к.е.н., в.о. доцента Руліцька К.М., асистент Зозуля-Бахір І.Б.


Відкрите заняття з дисципліни

«Стратегія підприємства»

26.09.2013р., на третій парі у 317 аудиторії, відбулось практичне відкрите заняття із дисципліни «Стратегія підприємства»  на тему: «Класифікація та аналіз середовища підприємства».

Заняття проводив к.е.н., доцент Щербата І.В., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-43. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., к.е.н., доцент Іваницька Г.Б., к.е.н., в.о. доцента Василенька Н.І.


  Відкрите заняття з дисципліни

«Економіка підприємства»

26.09.2013р., на першій парі у 308 аудиторії, відбулось семінарське відкрите заняття із дисципліни «Економіка підприємства»  на тему: «Лізинг як форма інвестиції».

Заняття проводив асистент Зозуля-Бахір І.Б., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Екп-32. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., д.е.н., проф. Поплавський В.Г., к.е.н., в.о. доцента Руліцька К.М. 


Відкрите заняття з дисципліни

«Економіка природокористування»

17.09.2013р., на четвертій парі у 317 аудиторії, відбулось семінарське відкрите заняття із дисципліни «Економіка природокористування»  на тему: «Загальна характеристика природних ресурсів та їх економічна оцінка».

Заняття проводила к.е.н., доцент Шимечко Г.І., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі Фін-33. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., к.е.н., в.о. доцента Василенька Н.І.,  к.е.н., в.о. доцента Руліцька К.М., асистент Зозуля-Бахір І.Б.


Відкрите заняття з дисципліни

«Світове  сільськогосподарське виробництво»

16.09.2013р., на другій парі у 318 аудиторії, відбулось семінарське відкрите заняття із дисципліни «Світове  сільськогосподарське виробництво»  на тему: «Неприродничі чинники розвитку світового сільськогосподарського виробництва».

Заняття проводила к.е.н., доцент Черевко І.В., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі М-51. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., к.е.н., доцент Павленчик Н.Ф., к.е.н., доцент Щербата І.В., к.е.н., в.о. доцента Яців С.Ф.


Відкрите заняття з дисципліни

«Інтелектуальна власність»

06.09.2013р., на першій парі у 305 аудиторії, відбулось семінарське відкрите заняття із дисципліни «Інтелектуальна власність»  на тему: «Поняття та інституційно-правове поле функціонування інтелектуальної власності».

Заняття проводила к.е.н., в.о. доцента Василенька Н.І., згідно графіку відкритого навчального процесу у групі М-51. Заняття пройшло на належному рівні згідно  встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри д.е.н., проф. Черевко Г.В., к.е.н., доцент Шимечко Г.І., к.е.н., доцент Щербата І.В.


Колектив кафедри економіки підприємства прийняв активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Організаційно-економічні трансформації у розвитку сільського господарства і сільських територій” в рамках Міжнародного науково-практичного форуму “Теоретичні основи і практичні аспекти використання ресурсоощадних технологій для підвищення ефективності агропромислового виробництва і розвитку сільських територій» який відбувся 18-20 вересня 2013 р. у ЛНАУ.

Зокрема к.е.н., в.о. доц. Н. І. Василенька виступила із науковою доповіддю та тему «Багатофункціональність села та зрівноважений розвиток сільських регіонів», а також к.е.н., доц. І.С. Гавука із науковою доповіддю «Рентабельність сільськогосподарської продукції».

У роботі конференції прийняли участь також студенти-члени наукового гуртка «Економіст», зокрема ст. гр. Мо-71 Роман Думін із доповіддю на тему «Закон України «Про зайнятість населення: оцінка окремих аспектів» (науковий керівник к.е.н., в.о. доц. Н.І. Василенька), а також ст. гр. Фін-44 Роман Кожушко із доповіддю на тему «Інвестиційний клімат в Україні та проблеми його формування» (науковий керівник к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.).


Звітна студентська конференція 19-21 березня 2013 р.

Традиційно щороку студентський науковий гурток «Економіст» підбиває підсумки наукової роботи студентів у рамках Звітної студентської конференції за результатами наукової роботи у поточному навчальному році .

Цього року на спільному засіданні гуртка, на якому були присутні завідувач кафедри д.е.н., проф. Г.В. Черевко та викладачі кафедри, а також 23 студентів-членів гуртка «Економіст», було заслухано 13 доповідей із змістовними науковими розвідками у рамках науково-дослідної тематики кафедри:

Поплета В. (гр.М-61) «Дуалістична модель аграрного сектора економіки в Україні – оцінка і перспективи». Н.к.:к.е.н., Черевко І.В.

Возна М. (гр.Екп-44) «Підвищення ефективності вирощування зернових у СТзОВ «Горуцьке» Миколаївського району Львівської області». Н.к.:к.е.н., в.о. доц. Василенька Н.І.

Роговська М. (гр.Екп-44) «Підвищення ефективності вирощування цукрових буряків у ТзОВ «П’ятидні» Володимиро-Волинського району Волинської області». Н.к.:к.е.н., в.о. доц. Василенька Н.І.

Квас В.(гр. Оа-31) «Ефективність функціонування фермерських господарств в ринкових умовах». Н.к.:к.е.н., доц. Павленчик Н.Ф.

Яцишин Х. (гр. Екп-14 сп) «Роль іноземного інвестування в розвитку національної економіки». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Малиновська Н. (гр. Мо-43) «Інвестиційна привабливість АПК та передумови залучення іноземних інвестицій». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Паламарчук Ю.  (гр.Оа-32) «Вплив держави на інвестиційну діяльність». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Могила М. (гр.Оа-31) «Вітчизняний досвід функціонування інститутів спільного інвестування». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Кожушко Р. (гр.Фін-34)  «Інвестиційний клімат в Україні та проблеми його формування». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Чеперга В. (гр.Мек-35) «Особливості та форми реального інвестування». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Сулим М. (гр. Мек-35) «Інвестиційний ринок та його інфраструктура». Н.к.:к.е.н., доц. Іваницька Г.Б.

Ботлюк І. (гр. Мо-43) «Економічні аспекти управління підприємством на прикладі ДП «Стрийський комбінат хлібопродуктів №1» Стрийського району Львівської області». Н.к.:к.е.н., доц. Березівський З.П.

Міщенко  Н. (гр. Оа-1 сп). «Розвиток договірних взаємовідносин і партнерських зв’язків у підприємницькій діяльності». Н.к.:к.е.н., в.о. доц. Руліцька К.М.

Згідно результатів засідання кафедрального наукового гуртка на засідання студентського наукового товариства економічного факультету з кращими доповідями направлено наступних студентів:

_Малиновська Н. (Мо-43) із доповіддю на тему: «Інвестиційна привабливість АПК та передумови залучення іноземних інвестицій»

_Роговська М. (Екп-44) із доповіддю на тему: «Підвищення ефективності вирощування цукрових буряків»

_Кожушко Р. (Фін-34) із доповіддю на тему: «Інвестиційний клімат в Україні та проблеми його формування»

Пропозиції до ухвали конференції

- кращі доповіді студентів включати у відкритий навчальний процес (забезпечити участь студентів у відкритих заняттях згідно графіку їх проведення на кафедрі);

- активніше залучати студентів-випускників до участі у звітній конференції із результатами науково-дослідної роботи у рамках написання дипломних робіт;

- доповіді студентів-учасників оформити у вигляді тез або наукових статей із наступною їх публікацією у матеріалах студентського наукового форуму, чи у матеріалах студентських конференцій за межами університету.


22–23 листопада 2012 р. на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» на конкурс було представлено 131 дипломна робота  ОКР «Магістр» зі 62 Вищих навчальних закладів з 26 міст всіх регіонів України.


Результати конкурсу:

1 місце – магістерська робота Тетяни Добрянської на тему: «Вплив інституційно-організаційного забезпечення ефективного розвитку ринку агротуристичних послуг на розвиток сільських територій Львівської області», науковий керівник – д.е.н., професор Черевко Г.В.

Грамота «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» – магістерська робота Ірини Савки на тему: «Підвищення ефективності використання земельних ресурсів сільськогосподарськими підприємствами Володимирецького району Рівненської області, як чинник розвитку сільських територій», науковий керівник – к.е.н., доцент Павленчик Н.Ф.

Зі спеціальності «Облік і аудит» на конкурс було представлено 50 дипломних робіт  ОКР «Магістр» зі всієї України.

Результати конкурсу:

3 місце – магістерська робота Володимира Тритка на тему «Організація обліку та аудиту фінансових результатів у сільськогосподарських підприємствах Радехівського району Львівської області», науковий керівник: к.е.н., в.о. доцента Жидовська Н.М.

Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників, і  бажаємо їм подальших успіхів у навчанні, науці та особистому житті!

На кафедрі економіки підприємства проведено І тури Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальних дисциплін «Економіка підприємства», «Економіки природокористування», «Інтелектуальна власність», «Інвестування», «Регіональна економіка», у яких взяло участь 52 студенти.

РЕЗУЛЬТАТИ:

- з дисципліни «Економіка підприємств» рішенням комісії на ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Економіка підприємства» направлено студентів 6-го курсу економічного факультету спеціальності «Економіка підприємства» Мазурик М., та Босіоку В.  (відповідальні за підготовку -   к.е.н., в.о. доц. Василенька Н.І., к.е.н., доцент Щербата І.В.).

- із навчальної дисципліни «Інвестування» на  ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади делеговано студента 4-го курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент організацій» Шпіка Ю. (науковий керівник – к.е.н., доц. Іваницька Г. Б).

- із навчальної дисципліни «Регіональна економіка» на ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Економіка підприємства» направлено студентів І-го курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент організацій» Тракало М. та «Облік і аудит» Шийку О. (науковий керівник – к.е.н., в.о.доц. Руліцька К.М.).

- із навчальної дисципліни «Інтелектуальна власність» на ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Інтелектуальна власність» направлено студентку 5-го курсу економічного факультету Гаврось І. Науковим керівником студентів назначено  к.е.н., в. о. доц. Василеньку Н.І.

- із навчальної дисципліни «Економіка природокористування» на кафедрі економіки підприємства ЛНАУ рішенням комісії направлено студентів Каричорт М. (Еко-46), Голембйовську Ю. (Оа-31) та Квас В. (Оа-31) (науковий керівник – к.е.н., доц. Шимечко Г.І.)