Радий вітати Вас на сайті Львівського національного аграрного університету  - одного із провідних вищих навчальних закладів України, який уже понад півтора століття відіграє важливу роль у розвитку аграрної освіти та науки.

Наш університет - сучасний багатопрофільний навчальний заклад, на шести факультетах якого навчається за 15 напрямами та 20 спеціальностями понад  10 тисяч студентів, понад 2 тисячі осіб щороку підвищують свою кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти. Окрім того,  у 8 коледжах університету навчається понад 8 тисяч студентів. На 37 кафедрах університету працюють відомі вчені, досвідчені педагоги, серед яких  57 докторів наук, професорів та понад 300 кандидатів наук, доцентів.

Успішно розвивається міжнародна співпраця університету. Налагоджено тісні контакти із 22 закордонними навчальними закладами та науковими установами Англії Німеччини, Польщі, Росії, Білорусі, Словаччини, Сирії, США  та інших країн. ЛНАУ є складовою частиною європейського освітнього простору відповідно до вимог Болонської декларації. У нашому університеті запроваджено кредитно-модульну систему організації навчального процесу та рейтингову систему оцінки знань студентів на основі ЕСТ5, здійснено перехід на двоступеневу систему освіти. 18 вересня 2008 року у Болонському університеті було підписано документи про вступ ЛНАУ до Великої Хартії Університетів. Наші студенти виростають не тільки висококваліфікованими спеціалістами аграрної галузі, а є справжніми патріотами та будівничими своєї держави.


З повагою,

ректор університету Володимир Снітинський