Відкрите заняття із дисципліни «Адміністративний менеджмент»

06.03.2014 р. на другій парі у 328 аудиторії головного корпусу пройшло відкрите лекційне заняття із дисципліни «Адміністративний менеджмент»  на тему: «Мотивування працівників апарату управління».

Заняття проводила к. е. н., в. о. доцента О. А. Сікора, згідно графіку відкритого навчального процесу у групах четвертого курсу напряму підготовки «Менеджмент».  Заняття пройшло на належному рівні згідно встановлених вимог та норм із використанням мультимедійних засобів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: зав. кафедри к.е.н. доц. В. М. Ковалів, к. е. н. доц. Ф. Т. Міколяш, к.е.н. доц. В. П. Кирилейза, к.е.н. доц. О. В. Романів, к.е.н., в.о. доц. Д. Г. Черевко, к.е.н., в.о. доц. Р. Б. Попівняк, ст викл. Ю. В. Дубневич.


6 березня 2014 року студенти ОКР "Магістр" спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" разом з викладачем кафедри менеджменту організацій ім. Є. Храпливого  к.е.н., в.о. доц. Матійчук О.І. здійснили екскурсію у Львівську національну наукову бібліотеку України імені Василя Стефаника.


Працівники кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого висловлюють свої співчуття родичам та друзям загиблих на Майдані.

Сумуємо разом з Вами!

Герої не вмирають, вони відходять у вічність!Відкрите заняття із дисципліни «Менеджмент персоналу»


17.02.2014 р. на четвертій парі у відділі кадрів ЛНАУ пройшло додаткове відкрите практичне заняття із дисципліни «Менеджмент персоналу» на тему: «Організація роботи кадрової служби».

Заняття проводили к. е. н., доцент Ковалів В. М., к. е. н., в. о. доцента Черевко Д. Г. у групі Оа-61. Студенти ознайомились із роботою, функціями та обов’язками працівників відділу кадрів. Наочно переглянули зразки документів, які забезпечують якісне функціонування відділу.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри: к. е. н., в. о. доцента Сікора О. А., ст., викладач Дубневич Ю. В., асистент Мартинюк Н.В.

4 лютого 2014 року на ІV парі в 113 аудиторії була проведена відкрита виховна година для студентів V курсу економічного факультету зі спеціальності підготовки 7.050601 «Менеджмент організацій» на тему «Історія українського прапора» (з нагоди Постанови Верховної Ради Про державний синьо-жовтий прапор України).


30 січня 2014 р відбулося засідання Державної екзаменаційної комісії, де розглядались питання, що стосувалися змісту дипломних робіт ОКР «Магістр» спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», їх тематики, обговорювались виступи студентів при захисті дипломних робіт, результати проведених ними наукових досліджень, можливості рекомендацій їх до запровадження у виробництво, прийняття рішення щодо присвоєння випускникам кваліфікації магістра з менеджменту організацій та видачі дипломів звичайного зразка та з відзнакою; обговорювались питання формування звіту про роботу Державної екзаменаційної комісії по результатах захисту дипломних робіт, а також пропозиції щодо подальшого поліпшення підготовки магістрів із спеціальності 8.03060101 – Менеджмент організацій і адміністрування.

До складу Державної екзаменаційної комісії зі спеціальності 8.03060101 – Менеджмент організацій і адміністрування на 2014 р. включені такі особи:

Онисько Стефанія Михайлівна

 

Янишин Ярослав

Степанович

 

Губені Юрій Едвардович

Липчук Василь Васильович

Бондарчук Василь Володимирович

Романів Оксана Василівна

Городецький Іван Миколайович

-         заступник голови Державної екзаменаційної комісії, к.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи,  зав. кафедри фінансів і кредиту;

-         заступник голови Державної екзаменаційної комісії, к.е.н., доцент, зав. кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, декан економічного факультету;

-         д.е.н., професор, завідувач кафедри права і підприємництва;

-         д.е.н., професор, завідувач кафедри статистики та аналізу;

-         кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій;

-         кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій;

-         к.т.н., доцент кафедри управління проектами та безпеки виробництва.

Технічним секретарем призначено лаборанта кафедри менеджменту організацій Іванець Надію Іванівну.

Голова ДЕКь – академік Академії економічних наук, професор кафедри економіки та економічної безпеки Львівського університету внутрішніх справ Васильчак С. В.

Державна екзаменаційна комісія прийняла рішення присвоїти 9 випускникам кваліфікацію магістр з менеджменту організацій і адміністрування та видати дипломи про закінчення Львівського національного аграрного університету: 6 особам видати диплом з відзнакою, а решті випускників – звичайного зразка.

Студентів Дудара Я. І., Думіна Р. Я., Скіру Я. В., Нагайовського П. В., Тиховецьку Т. Я., Улітіну Г. А. рекомендувати до вступу в аспірантуру Львівського національного аграрного університету.4 лютого 2014 року на І
V парі в 113 аудиторії була проведена відкрита виховна година для студентів V курсу економічного факультету з спеціальності підготовки 7.050601 «Менеджмент організацій» на тему «Історія українського прапора» (з нагоди Постанови Верховної Ради Про державний синьо-жовтий прапор України).

Виховну годину провів куратор – к.е.н., доцент кафедри інформаційних технологій Валентин Броніславович Смолінський.

На виховній годині були присутні студенти групи МО-52 у кількості 13 осіб з 14.

Виховну годину відвідали викладачі кафедри Інформаційних технологій, зокрема: заступник завідувача кафедри інформаційних технологій з навчально-методичної роботі, к.е.н, доцент Ярослава Ільківна Сибаль; к.е.н., доцент Ігор Євстахович Іваницький; к.е.н., ст. викладач Вікторія Дмитрівна Черевко; ст. викладач Володимир Юрійович Станько.

Перед присутніми виступив куратор групи і студентки Жанна Леонідівна Байда та Ірина Степанівна Кутерба.

Під час обговорення відкритої виховної години на засіданні кафедри відмічалось, що вона була проведена на сучасному науково-методичному рівні з використанням наукових досліджень, поточної актуальної інформації, належного технічного забезпечення та заслуговує позитивної оцінки.Вітаємо студентку групи Мо-31 Крисюк Марію Сергіївну з призначенням премії Львівської облдержадміністрації та обласної ради. Зичимо Вам впевнено долати наукові вершини, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого!


 

 Студентки третього курсу спеціальності «Менеджмент організацій» Крисюк Марія Сергіївна та Мачіха Ірина Володимирівна під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є.Храпливого Черевка Д.Г. подали свої наукові роботи на щорічний відкритий всеукраїнський конкурс Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA». Бажаємо дівчатам здобути перемогу успішно подолати всі етапи конкурсу!Згідно розробленого плану, обговореного, уточненого та затвердженого на засіданні кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого була створена робоча група у складі к.е.н., в.о. доцента Черевка Д. Г., к.е.н., в.о. доцента Сікори О. А. та старшого викладача Дубневича Ю. В. для проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Шацького та Любомльського району Волинської області.

Таким чином були відвідані Загальноосвітні школи I-III ступенів у населених пунктах Шацьк, Піща, Згорани, Світязь, Головне, Мельники, Пульмо, ЗОШ № 2 і 3 у Любомлі та Любомльскій районній гімназії ім. Наталії Ужвій.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь навчанням у Львівському національному аграрному університеті та на спеціальностях економічного факультету зокрема, надати абітурієнтам можливість познайомитися з діяльністю університету, студентським життям, умовами вступу та навчання, навчальними планами, концепцією спеціальностей, переліком посад, які може займати випускник, співробітники випускної кафедри Менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого надали рекламні матеріали у вигляді плакатів, буклетів, прапорців, папок, закладок для книжок, календарів, візиток та періодичних видань «Університетські вісті» про наукове та культурне життя Львівського НАУ. Таке подання інформації покращує настрій абітурієнтів, надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу, стають незмінними помічниками в повсякденному шкільному житті, та важелем вибору майбутнього кроку щодо вступу у виш. Велику помічну роль в ознайомленні учнів з університетським життям зіграв показ науково-популярного фільму, на екрані портативного мультимедійного проектора, про діяльність Львівського національного університету в усіх його сферах, про регулярне проведення днів факультетів, кафедр, академічних та виїзних Днях відкритих дверей.

Після проведеної бесіди у десяти школах двох районів з загальною кількістю учнів понад 300 осіб, школярі та вчителі були приємно вражені почутою інформацією та з цікавістю розпитували про навчання в університеті, і активним підняттям рук виявляли неприховане бажання до навчання у стінах ЛНАУ.
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

проведення засідань наукового гуртка «Управлінець»

кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є.Храпливого

на 2013 – 2014 навчальний рік


Тема

Аудиторія

Дата

I семестр

Тема 1. Внутрігосподарський механізм аграрного підприємства.

319

9.09.13

Тема 2. Людина в системі організаційної поведінки.

319

8.10.13


Тема 3. Формування стратегії і місії підприємства.

319

12.11.13

Тема 4. Мотивація та винагорода.

319

10.12.13

II семестр

Тема 5.  Управління кар’єрою менеджера.

319

29.01.14

Тема 6. Самоменеджмент як обов’язкова умова успішної діяльності керівника.

319

12.02.14

Тема 7. Природа та типи груп в організації.

319

12.03.14

Тема 8. Управління ефективністю в менеджменті.

319

9.04.14

Тема 9. Конфлікти, стреси та шляхи їх подолання.

319

20.05.14КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

проведення засідань наукового гуртка «Менеджер-організатор»

кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є.Храпливого

на 2013 – 2014 навчальний рік

Тема

Аудиторія

Дата

I семестр

Тема 1. Організація як складна система та об’єкт управління .

319

9.09.13

Тема 2. Ефект синергізму в менеджменті.

319

18.09.13

Тема 3. Зміни як об’єктивний процес розвитку організації.

319

10.10.13

Тема 4. Цільові управлінські моделі.

319

8.11.13

II семестр

Тема 5. Кластери, бізнес-центри, бізнес-інкубатори. Характерні риси та умови їх створення.

319

11.02.14

Тема 6. Стратегія диверсифікації.

319

25.02.14

Тема 7. Діапазон керованості та фактори, що його визначають.

319

12.03.14

 Тема 8. Колесо стратегії конкуренції.

319

9.04.14

Тема 9. Діагностика управління організацією.

319

20.05.14

План засідань кафедри менеджменту організацій

ім. проф. Є.Храпливого на І півріччя   2013-2014 н. р.

№№

пп

Питання порядку денного

Строк проведення

Відмітка про виконання

1.

Про стан готовності кафедри до нового навчального року

серпень


2.

Затвердження планів, графіків , робочих програм та методичних рекомендацій

серпень


3.

Проведення інструктажу по техніці безпеки та призначення відповідальних осіб за охорону праці, техніку безпеки в аудиторіях і кабінетах кафедри.

серпень


4.

Про організацію і ведення навчального процесу.

вересень


5.

Про стан трудової дисципліни професорсько-викладацького складу та допоміжного персоналу.

вересень


6.

Про стан готовності і допуск до захисту дипломних робіт студентів ФЗО.

вересень


7.

Про виконання розпоряджень ФЗО (оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін; проведення відкритих занять; графік консультацій по дипломному проектуванню; план видання навчально-методичної літератури

вересень


8.

Про стан методичного забезпечення

вересень


9.

Про студентську наукову роботу

вересень


10.

Обговорення відкритих занять

вересень


11.

Про проведення студентської науково-практичної конференції.

жовтень


12.

Про навчально-методичну роботу філіалу кафедри

жовтень


13.

Про проведення профорієнтаційної роботи

жовтень


14.

Обговорення відкритих занять

жовтень


15.

Про організацію і ведення навчального процесу

жовтень


16.

Про звітну конференцію аспірантів і здобувачів

жовтень


17.

Про підготовку атестації студентів

жовтень


18.

Обговорення відкритих занять

листопад


19.

Про стан дипломного проектування

листопад


20.

Про результати атестації студентів

листопад


21.

Про виховну роботу студентів

листопад


22.

Обговорення відкритих занять

грудень


23.

Атестація аспірантів та здобувачів кафедри за 2013 рік.

грудень


24.

Звіт кафедри по науково-дослідній роботі за 2013р.

грудень

 

Львівська міська рада спільно Львівським національним аграрним університетом реалізує проект « Lviv Yuong Project « в рамках програми стажування «Перший кар’єрний крок» для студентів.

Перелік проектів для студентів кафедри менеджменту:

  1. «Купуй львівське» Реалізація міської маркетингової стратегії.
  2. «Вдосконалення інструментів інвестиції промоції міста» Актуалізація Інтернет-сторінки задля забезпечення комфортного та ефективного перегляду інформації про Львів та його інвестиційні можливості потенційними іноземними інвесторами.
  3. Соціологічне дослідження, анкетування «Cуб’єкти господарювання, котрі подають документи через управління «Дозвільний офіс»
  4. «Lviv City Card» Розробка та впровадження зручної системи залучення та заохочення туристів у Європі та світі, інноваційна для України та Львова.

Всіх охочих студентів до 30.09.13р. звернутись в деканат економічного факультету.

За додатковою інформацією звертайтесь до ст. викладача. кафедри менеджменту організації  ім. проф. Є.Храпливого Дубневича Ю.В.

 
14 жовтня 2013 року  за підтримки Міністерства освіти та науки України стартує унікальний проект «Global Management Challenge Junior» - студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту. Участь у якому дасть можливість розвинути навички бізнес-моделювання та практичного управління великою виробничою компанією, позмагатись з величезною кількістю учасників з усього світу і заявити про себе на найвищому рівні. Участь у GMC Junior – це шанс розвинути аналітичні здібності, зрозуміти логіку взаємодії різних підрозділів у рамках всього підприємства, а також отримати навички оцінки ефективності різних управлінських рішень у конкретній бізнес-ситуації.

Як стати учасником?

1)    Ти студент 3-5 курсу ВНЗ?

2)    Збери команду від 3 до 5 осіб

3)    Зареєструйся на сайті www.gmc.in.ua до 10 жовтня

4)    Доведи, що ТИ – найкращий!

 
Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий  конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.  Повна інформація щодо умов конкурсу та on-line реєстрація на сайті zavtra.in.ua

 

Тема

Аудиторія

Дата

I семестр

Тема 1. Організація як складна система та об’єкт управління .

319

9.09.13

Тема 2. Ефект синергізму в менеджменті.

319

18.09.13

Тема 3. Зміни як об’єктивний процес розвитку організації.

319

10.10.13

Тема 4. Цільові управлінські моделі.

319

8.11.13

II семестр

Тема 5. Кластери, бізнес-центри, бізнес-інкубатори. Характерні риси та умови їх створення.

319

11.02.14

Тема 6. Стратегія диверсифікації.

319

25.02.14

Тема 7. Діапазон керованості та фактори, що його визначають.

319

12.03.14

 Тема 8. Колесо стратегії конкуренції.

319

9.04.14

Тема 9. Діагностика управління організацією.

319

20.05.14