У 2010 р. на замовлення державних і приватних підприємств і організацій, колективом СПТБ було розроблено і видано замовникам наступну проектно-кошторисну документацію:

1.         Завершення робіт з розробки проекту реконструкції правого крила гуртожитку Рава-Руського професійного ліцею під житлові квартири із влаштуванням шатрового даху (авторський нагляд)

2.         Проект зовнішнього водопостачання житлового кварталу К-13 в м. Дубляни Жовківського р-ну Львівської обл.

3.         Розробка пропозицій з підсилення несучих конструкцій зернових навісів току та реконструйованого корівника ННДЦ ЛНАУ

4.         Розробка пропозицій на влаштування під’їзного майданчика біля силосних траншей тваринницької ферми ННДЦ ЛНАУ

В процесі розробки проектів на будівництво і реконструкцію об’єктів будівництва, працівниками закладаються нові енергоощадні будівельні матеріали, конструкції і технологічне обладнання, що в подальшому дає можливість скоротити терміни будівництва і підвищити ефективність виробничих процесів.

Студентське-проектно технологічне бюро являється виробничою базою з проходження практики студентами факультету сільськогосподарського будівництва і архітектури. Крім того на базі СПТБ працює методичний кабінет для студентів факультету механізації с/г. Проводиться робота з надання консультацій з впровадження у виробництво передових досягнень науки і техніки.

Колектив СПТБ тісно співпрацює з районними відділами капітального будівництва і містобудування та архітектури.

У 2011 р. здійснюється розробка таких робочих проектів:

1.         Проект реконструкції корівника під господарське приміщення для утримання верхових коней в с. Цеперів Камянка-Бузького р-ну Львівської обл

2.         Проект реконструкції корівника на 200 голів з молочним блоком в с. Гаї Бродівського р-ну Львівської обл.

3.         Проект мережі водовідведення житлового кварталу в м. Сокаль Львівської обл.