Наприкінці першого вересневого тижня у Львівському національному університеті ім. І.Франка урочисто відкрили ІІІ Конгрес культури Східного партнерства, на який з’їхалися гості з багатьох країн Європи: Франції, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Македонії та інших. На відкритті Конгресу побували Голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий та ректор ЛНУ ім. І. Франка проф. Володимир Мельник.

Цьогоріч Конгрес перебрався із Любліна до Львова. Впродовж кількох днів у місті Лева відбуваються цікаві лекції та дискусії з відомими діячами політики, культури і мистецтва з різних країн, кінопокази, вистави, медіа-перфоманси, виступи музичних гуртів.

Гаслом цьогорічного Конгресу культури Східного партнерства стало «Місія культури в часи криз». Організатори зауважують: у складні часи, які зараз переживає Україна, культура – це чи не єдиний щит, покликаний захистити від прірви та об’єднати людей. Окрема панель дискусії – Культура і економіка в умовах кризи.

В роботі Конгресу взяли участь представники економічного факультету ЛНАУ: проф. Юрій Губені та доценти Юрій Дубневич, Олена Сікора та Денис Черевко. Під час зібрання вони взяли участь у дискусійних групах та панельних дискурсах з питань економіки, політики, влади та соціуму.