Історія кафедри

Після Другої світової війни в Радянській Україні фізичній підготовці та мілітарному вихованню студентської молоді приділялось значно більше уваги. І, власне, з початком діяльності створеного на базі рільничої академії - Львівського сільськогосподарського інституту у 1947 році, розпочинає свою роботу кафедра фізичної культури, як повноцінний штатний підрозділ навчального закладу. Першим її завідувачем був Григорій Петрович Шевченко. Цікавим фактом є те, що із 1947 по 1950 рік на кафедрі працювали лише три викладачі. Однак, потім, із збільшенням числа студентів, штат кафедри постійно зростав і досягнув свого історичного максимуму в 15 осіб.

Склад кафедри

Савич Володимир Феодотович - тренер з волейболу

Хома Михайло Миколайович - тренер з важкої атлетики

Коробков Юрій Федорович - тренер з вільної боротьби

Мельник Валерій Григорович - тренер з важкої атлетики

Хома Роман Михайлович - тренер з важкої атлетики

Струк Іван Володимирович - тренер з настільного тенісу

Навчальний процес

Кафедра фізичного виховання, хоча і є структурним підрозділом землевпорядного факультету, за своїм функціональним призначенням – загальноуніверситетська. Своєю навчально-виховною діяльністю кафедра забезпечує фізичне виховання і спортивну роботу серед студентів 17-ти спеціальностей всіх факультетів ЛНАУ.

Викладачі кафедри проводять систематичні академічні заняття зі студентами 1-2 курсів, а поза цим - секційну та фізкультурно-оздоровчу роботу.

Згідно з наказом ректора та у відповідності з планом роботи кафедри зі спортивної та оздоровчо-масової роботи в університеті, викладачі кафедри проводять спортивно-масові заходи, а саме: змагання з видів спорту серед студентських груп та курсів на факультетах, відбіркові змагання серед студентів І курсів, Спартакіада ЛНАУ з 12 видів спорту між факультетами, Спартакіада «Здоров'я» з 6 видів спорту серед професорсько-викладацького складу та співробітників ЛНАУ, матчеві зустрічі тощо.