11 жовтня 2017 р. для студентів 3-го курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» факультету механіки та енергетики ЛНАУ відбулося лабораторно-практичне заняття «Будова автомобільних коліс і їхнє балансування» із дисципліни «Автомобілі». Заняття проводилося на фірмі «Дальнобой».


02.10.2017 відбулося лабораторно-практичне заняття з дисциплін «Автомобілі» та «Електричне і електронне обладнання». Навчання проводилося на фірмі «Вольво», де студенти 2-их і 3-іх курсів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» освоювали конструктивні особливості автопоїздів «Вольво» Є-5, 6 та їх комп’ютерну діагностику.


28 вересня 2017 р. на фірмі «Тойота-Діамант» відбулося лабораторно-практичне заняття з дисципліни «Електро- та гібридні автомобілі» для тудентів 2 і 3 курсів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт». Студентам було представлено гібридний автомобіль Тойота «РАВ-4» 2016 р. випуску.21 вересня 2017 р.  відбулося лабораторно-практичне заняття з дисципліни «Електро- та гібридні автомобілі» на кафедрі тракторів і автомобілів факультету механіки та енергетики. Студенти другий і третіх курсів, у яких було посвідчення водія, мали можливість провести тест-драйв гібридного автомобіля Kea «NIRA».10 травня 2017 року під керівництвом к.т.н., ст. викладача кафедри тракторів і автомобілів М.І. Магаца відбулося виїзне заняття студентів груп Ат-13СП і М-21 з дисциплін: «Електричне і електронне обладнання» та «Трактори і автомобілі».

Провідним фахівцем фірми «VOLVO» було проведено комп’ютерне обстеження автомобіля-тягача «VOLVO FH» (Євро-6), а також ґрунтовно і доступно було розкрито його конструктивні особливості.


Поглиблення знань конструкції сучасних тракторів і автомобілів неможливе без потужних виробничої та матеріальної баз, оснащених сучасною сільськогосподарською технікою. Тому одним з визначальних пріоритетів кафедри тракторів і автомобілів є укладання договорів для проведення лабораторно-практичних занять на виробництві. Одним з виробничих партнерів є ТОВ «Агромарк Юкей» (Кам’янка-Бузький р-н, с. Вирів). ТОВ «Агромарк Юкей» – потужна компанія-виробник елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння фірми Агріко (Нідерланди), а також іншої сільськогосподарської продукції для потреб ринку із залученням новітньої техніки та енергозберігаючих екологічно чистих технологій обробки землі, удобрювання, збирання та зберігання.

Асистент кафедри тракторів і автомобілів Магац Мирон Іванович проводить лабораторно-практичне заняття в ТОВ «Агромарк Юкей».9 квітня 2014 року на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбулося підбиття підсумків проведення конкурсу на кращу випускову кафедру серед вищих навчальних закладів з напряму 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва».

Метою проведення конкурсу є комплексне оцінювання діяльності кафедри як базового структурного підрозділу ВНЗ та вжиття заходів, спрямованих на підвищення якості та ефективності навчальної, наукової, методичної виховної роботи, впровадження сучасних технологій в освіті, стимулювання науково-педагогічних працівників до інноваційної діяльності, використання їх потенціалу для приведення рівня соціально-особистісної, загальнонаукової та професійної компетентності випускників до вимог стандартів вищої освіти.

Конкурсна комісія розглянула представлені кафедрою тракторів і автомобілів Львівського національного аграрного університету матеріали за критеріями оцінювання навчально-методичної, наукової діяльності випускової кафедри та її матеріально-технічного забезпечення і присудила їй друге призове місце.