Шановні викладачі, працівники, аспіранти та студенти!

Щиро вітаємо Вас із 160-літнім ювілеєм Львівського національного аграрного університету!

За роки свого існування завдяки праці цілих поколінь науковців нашому навчального закладу вдалося створити потужну наукову базу, що дозволяє готувати фахівців з усіх сфер аграрної економіки, зокрема висококваліфікованих архітекторів та будівельників.

Ми гордимося тим, що є частиною такого славетного навчального закладу, який за час своєї діяльності здобув визнання не лише в Україні, а й за її межами. Шлях нашого університету не завжди був легким, але ми віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям нам вдасться досягнути ще більших успіхів у плеканні нового покоління вчених-аграрників, котрі продовжать примножувати славу ЛНАУ і працювати на благо нашої України.

Сердечно бажаємо Вам, дорогі колеги, щедрої долі, міцного здоров'я, мирного неба над головою, щастя, добробуту та нових успіхів!

З повагою, колектив кафедри технології та організації будівництва


Екскурсія в історію будівельних матеріалів

7 липня 2015 року група Буд-11 в рамках проходження навчальної практики з дисципліни «Будівельне матеріалознавство» на кафедрі технології і організації будівництва під керівництвом декана Мазурака А.В., керівників практики Дмитрів Г.М. і Андрушківа О.Я, була проведена екскурсія по підземеллях Львова, де студенти мали змогу ознайомитись не тільки з історією стародавнього міста, а й побачити будівельні матеріали:  пичаткова цегла, якою була вимощена підлога; фреска,  яка збереглася на арках;  технології будівництва, що беруть початок ще із XII-XV століття.

Пізніше група відвідала музей скла , де ознайомилась з давньою технологією  цього ремесла, а також студенти побачили експонати, які були знайдені під час археологічних розкопок. Не менш усі були вражені сучасними виробами із скла.

Цей екскурс в історію надовго запам’ятається майбутнім будівельникам.