Вітаємо з отриманням високої державної нагороди!

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко Указом № 751/2014 від 3 жовтня 2014 року відзначив завідувача кафедри землеробства і тваринництва Івана Антоновича Шувара державною нагородою з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

10 листопада за дорученням Президента України цю високу нагороду Івану Антоновичу вручив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський в урочистій обстановці перед початком засідання Колегії обласної державної адміністрації.

З нагоди цієї життєво важливої події для нашого колективу та особисто Івана Антоновича на його адресу надходять щирі привітання від колег, друзів, студентів, аспірантів, земляків з Івано-Франківщини, Києва, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Чернівців, Одеси, Рівного, Житомира, Луцька, США, республіки Польща та багато інших.

Колектив університету, факультету агротехнологій і екології та кафедри землеробства і тваринництва пишаються його досягненнями.

Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують ще багато років служити на благо нашої країни!


Державному університетові в Замості – 10 років

У вищих навчальних закладах Польщі новий навчальний рік традиційно розпочинається 1 жовтня. Однак цьогоріч урочистості інавгурації нового 2014–2015 навчального року в Державному університеті прикладних наук ім. Шимона Шимоновича в Замості відбулися 10 жовтня – у десяту річницю навчального закладу.

Минулого року під час перебування в Замості  делегації Львівського НАУ за участю професора І. А. Шувара було підписано угоду про співпрацю на наступні 5 років, яка передбачає  проведення спільних наукових досліджень, публікації отриманих результатів в наукових збірниках університетів, видавничій діяльності, обміні викладачами і науковцями, проведенні спільних конференцій та ін.

В рамках цієї співпраці вже поточного року (17–20 вересня) у стінах ЛНАУ відбулась VIII Міжнародна наукова конференція «Клімат поля. Метеорологія та кліматологія в теорії та практиці сільського господарства і туризму», присвячена пам’яті професора, д-р габ. Станіслава Баца – відомого польського агрометеоролога.

9–10 жовтня представники ЛНАУ перебували на урочистостях з нагоди початку ювілейного навчального року. Професор І. А. Шувар від імені колективу ЛНАУ виступив з привітанням і вручив керівництву університету цінний подарунок.

Вже багато років місто Замосць намагається повернутися до найкращих традицій колишньої Замостьської  Академії, яка існувала в 1594–1784 рр. Багато людей доклали зусиль, щоб відродити ці традиції і відкрити навчальний заклад. Державна вища професійна школа ім. Шимона Шимоновича в місті Замості утворилася на підставі постанови Ради Міністрів від 7 червня 2005 року і є єдиним вищим державним  навчальним закладом в регіоні. Вища школа  в Замості проводить заняття для студентів, які отримують ступінь бакалавра або інженера, а також для студентів, що здобувають другу вищу освіту.

Керівництво вищого навчального закладу в особі ректора проф. Вальдемара Мартина докладає чимало зусиль, щоб рівень навчання та науково-викладацький склад були на високому рівні, саме тому науково-викладацький склад являє собою найкращу команду викладачів з усієї Польщі та з-за кордону. На даний момент вищий навчальний заклад підписав угоди про співпрацю з наступними навчальними закладами: UMCS в Любліні – Люблінська Політехніка, Інститут Агрофізики Польської Академії Наук в Любліні, Львівський національний аграрний університет в Дублянах, Волинський інститут економіки та менеджменту у Луцьку, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Коломийський інститут управління природними ресурсами, Інститут  бізнесу та інноваційних технологій у Львові, Енергоцентр в Вольпертсхаузені, Національний Університет «Острозька академія».30 вересня відбулася зустріч з учнями та педагогічним колективом Реклинецької ЗСШ І-Ш ступенів Сокальського району Львівської області (директор – Пилипів Михайло Степанович). Перед колективом вчителів та учнів  виступив завідувач кафедри землеробства і тваринництва доктор с.-г. наук, професор І. А.Шувар.


Він надав інформацію про ЛНАУ, зупинився на його здобутках і авторитеті в Україні та за її межами. Зокрема, наголосив на особливостях вступу до Львівського національного аграрного університету 2015 року. Професор І. А. Шувар поділився багаторічним науковим і професійним досвідом, спогадами про студентські роки, а також зумів дійти до серця учнів, які виявили бажання вступати до ЛНАУ.

Доцент Б. І. Бінерт у своєму виступі перед випускниками школи розповів про спеціальності, за якими навчаються студенти у Львівському національному аграрному університеті. В основному зупинився на спеціальності «Агрономія», яка була, є і буде однією із найнеобхідніших для нашої хліборобської держави і користується неабияким попитом на ринку праці.

Внаслідок проведеної зустрічі із учнями 11 класу (25 осіб, з яких 10 – відмінники навчання), бажання вступати до Львівського НАУ виявили: 3 – на факультет агротехнологій та екології; на факультет будівництва і архітектури – 1; на факультет механіки і енергетики – 1.

Вчителі та учні прийняли запрошення взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться у ЛНАУ 8 листопада об 11 год.МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


НАКАЗ

від “29”  08  2014 р.  № 81

м. Дубляни

Щодо створення кафедри

На підставі рішення вченої ради університету від 29.08.2014 р.

НАКАЗУЮ:

  1. Створити на факультеті агротехнологій та екології кафедру землеробства і тваринництва.
  2. Штатних працівників кафедр факультету, які відповідальні за навчальні дисципліни землеробського і тваринницького напрямів перевести у штат новоствореної кафедри.
  3. Передати на кафедру землеробства і тваринництва матеріальні цінності та аудиторний фонд кафедри тваринництва і частково кафедр технологій в рослинництві та грунтознавства, землеробства та агрохімії.
  4. Змінити назву кафедри ґрунтознавства, землеробства та агрохімії на агрохімії та ґрунтознавства.
  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого проректора, професора Боярчука В.М.

В.В.Снітинський

Ректор ЛНАУ, академік НААН

Проект наказу вносить начальник навчальної частини. к.т.н., доцент Крупич О.М.


Семінар з виховної роботи


Проведено 23 вересня поточного рок у світлиці студентського гуртожитку №6 для студентів групи Аг-11 та Аг-13 ск факультету агротехнологій та екології на тему «Професія агроном в сучасних ринкових умовах».

Викладачі кафедри землеробства і тваринництва доцент Бінерт Б.І. та Іванюк В.Я. інформували студентів щодо сучасних тенденцій розвитку сільського господарства України, значення та важливості даної професії. Викладачі поділились своїм багаторічним досвітом роботи в галузі. Особливу увагу акцентовано на практичній підготовці майбутніх фахівців, які б відповідали вимогам сучасного аграрного виробництва. Зокрема, наголошено на можливості майбутніх агрономів побувати й на навчанні закордоном, підвищувати свій фаховий рівень в магістратурі та аспірантурі.

Бесіда пройшла в дружній та теплій обстановці, студенти отримали багато позитивних вражень від семінару.