20-22 квітня 2016 р. у Національному університеті  водного господарства та природокористування  (м. Рівне) пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності», за результатами якої студент Львівського НАУ Євгенович Турченяк Роман зайняв IV місце. Керівник – старший викладач Сергій Анатолійович Сафонов.


23-24 березня 2016 р. у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з нормативної дисципліни «Основи охорони праці». Студент ЛНАУ Олег Зенонович Харабарук був нагороджений дипломом IV-го ступеня. Керівник – доцент Василь Олегович Тимочко.


23-24 березня 2016 р. у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Цивільний захист», на якій студент ЛНАУ Віталій Валерійович Кушнір зайняв V місце. Керівник – старший викладач Сергій Анатолійович Сафонов.


25 березня 2016 р. на кафедрі метрології та безпеки життєдіяльності Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Охорона праці». Студенти ЛНАУ Дмитро В’ячеславович Марчук та Василь Валерійович Височанський (група Ен-12сп) нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Також грамотами Громадської організації «Спілка фахівців безпеки життєдіяльності» нагороджено науковий гурток кафедри УПБВ за активну участь та високі показники у роботі зі студентами щодо підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Охорона праці». Керівник к.т.н., доцент І.М. Городецький.


23 березня 2016 року в м. Києві на базі Університету економіки та права «КРОК» проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами: крок за КРОКом». Степан Олегович Крупич (гр. М-72) та Юрій Богданович Жолобак (гр. М-51) здобули дипломи ІІІ ступеня. Науковий керівник – к.т.н., доцент В.О. Тимочко.


Звіт

 про участь студентів львівського національного аграрного університету у ІІ етапі всеукраїнської олімпіади з дисципліни «безпека життєдіяльності»

На базі Рівненського національного університету водного господарства  та природокористування  з  21 по 24 квітня 20015 року відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності».

В олімпіаді приймали активну участь представники  Львівського національного аграрного університету:

- факультету механіки та енергетики, студент групи М-42  ДОМАНЮК ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ, та студент групи Ен11 ТУЧЕНЯК РОМАН ЕВГЕНОВИЧ.

- в роботі апеляційної комісії олімпіади - старший викладач кафедри Управління проектами та безпеки виробництва підполковник медичної служби запасу САФОНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Учасникам олімпіади були запропоновані теоретичні питання та практичні завдання в обсязі Типової навчальної програми з даної дисципліни для вищих навчальних закладів.

За результатами роботи конкурсної комісії олімпіади призове III місце з дисципліни «Безпека життєдіяльності» отримав студент групи М-42  ДОМАНЮК ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ. 


Вітаємо студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Олега Харабарука з успішною участю у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з нормативної дисципліни «Основи охорони праці», яка відбулася 25-26 березня 2015 року у Національному університеті цивільного захисту України (IV місце, нагороджений дипломом IV ступеня, керівник – кандидат технічних наук доцент В. О. Тимочко).


Вітаємо студентів факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Мар’яна Величка  та Петра Дончака, переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з безпеки життєдіяльності та охорони праці, ІІ етап якого відбувся 27 березня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Робота виконана у науковому гуртку кафедри управління проектами та безпеки виробництва під керівництвом кандидата технічних наук доцента І.М. городецького.

Також грамоти за наукову роботи, подані на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з охорони праці, отримали студенти Павло Забавський та Петро Доманюк.

ВІТАЄМО студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Крупича Степана Олеговича переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з управління проектами, ІІ етап якого відбувся 27 березня в університеті «Крок» м. Київ.

Робота виконана у науковому гуртку кафедри управління проектами та безпеки виробництва під керівництвом кандидата технічних наук доцента Тимочка В. О.18-20 березня 2015 року в Запорізькому національному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці».


Роботі конференції передувала аналітична робота експертної комісії, яка оцінила 94 надісланих із різних ВНЗ України студентських наукових робіт. У результаті цього аналізу вибрано 24 кращі роботи для виступів на підсумковій науково-практичній конференції.

За результатами роботи підсумкової конференції студенти 4 курсу факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Арсеній Ігорович Паленичка та Юрій Юрійович Суханов здобули дипломи 3-о ступеня. Роботи виконані у науковому гуртку кафедри управління проектами та безпеки виробництва під керівництвом  к.т.н., доцента П.М. Луба та к.т.н., доцента В.О.Тимочка.

Вітаємо переможців!2-3 квітня 2014 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з нормативної дисципліни «Основи охорони праці». Претендентами на перемогу в інтелектуальних перегонах з охорони праці стали 82 учасники – представники 33 вищих навчальних закладів нашої країни.


За результатами виконання практичних завдань та тестування, переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» став студент Львівського національного аграрного університету Валентин Віталійович Венгер (наукові керівники доцент Тимочко В.О. та старший викладач Сафонов С.А.).