Вельмишановні професори, викладачі, співробітники та студенти! Сердечно вітаю Вас із початком нового навчального року, із Днем знань.

Мабуть, нікому не варто доводити, що 1 вересня – це по-справжньому всенародне свято. Це – порив молоді до нових відкриттів, початок осяйного й нелегкого шляху до знань, наукового розуміння й бачення навколишнього світу та нас сущих у ньому.

Традиційно щороку Посвятою у студенти першокурсників розгортається нова сторінка життя і історії нашого навчального закладу.

Звертаюся у цей урочистий день насамперед до першокурсників. Сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному із провідних вищих навчальних закладів аграрної освіти – Львівському національному аграрному університету. Наш університет заснований у 1856 році як рільнича школа, пройшов великий і славний шлях становлення, давши сільськогосподарському виробництву, науці, бізнесу, політиці тисячі славних імен, серед яких історія особливо виділила студента агрономічного відділення, майбутнього провідника та ідеолога українських національно-визвольних змагань Степана Бандеру. Його патріотизм та політичні переконання передались наступним поколінням наших студентів.

Дорогі першокурсники! Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружню й згуртовану університетську родину, бережіть і примножуйте її традиції та надбання. Сподіваюсь, що в наш університет привело Вас велике бажання вчитися, щоб стати справжніми мудрими та освіченими господарями на рідній землі, які вирощуватимуть на ній щедрі врожаї та оберігатимуть її від екологічного лиха, щоб передати цей наш найбільший національний скарб неушкодженим наступним поколінням.

З усією теплотою серця висловлюю слова подяки нашим професорам і викладачам за їхню щоденну творчу працю. Вітаю й батьків наших вихованців, зичу їм терпеливості й порозуміння зі своїми нащадками.

Бажаю всім студентам великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості! Переконаний, ваші здібності, талант, високі патріотичні почуття стануть запорукою успіхів, котрими пишатиметься Батьківщина.