Минулого тижня відійшли у вічність, без сумніву, найкращі та найінтелігентніші люди України, наша «Небесна Сотня». Перестали битися українські полум’яні серця – Герої, котрі боролися за майбутнє України.

26 лютого 2014 року студенти та викладачі Львівського національного аграрного університету вшанували пам’ять загиблих майданівців, які відстоювали права українського народу. Молебень-реквієм пройшов під гаслом «Герої не вмирають».

Присутні схилили голови в скорботі та із запаленими свічками вийшли на подвір’я перед корпусом університету.

Щирою молитвою люди просили спокою душам невинно загиблих Героїв Майдану, які полягли в боротьбі за правду та справедливість. Учасники реквієму хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, а потім спільно зі студентським капеланом о. Петром Верхоляком провели молебень і заспівали «Вічну пам’ять».

Зі словами скорботи виступив ректор ЛНАУ, академік НААНУ В. В. Снітинський: «Пролита кров зобов’язує нас усвідомити відповідальність кожного за долю країни, за її майбутнє, – наголосив ректор, – Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Небесної Сотні, які віддали життя за Україну та її майбутнє. Також Володимир Васильович звернувся з пропозицією щодо надання університету в майбутньому імені Степана Бандери – Героя України. Всі присутні підтримали цю ідею.

Роман Думін, голова профкому студентів і аспірантів ЛНАУ, щиро подякував всім хто був на барикадах, хто хоча б трішки приклався до допомоги майданівцям, та зазначив, що зараз потрібно не втрачати пильності, та пам’ятати своїх Героїв і молитися за них.

Від імені студентів до присутніх звернулися хлопці, які були в Києві у ці чорні дні: Олег Гнатів, студент факультету механіки та енергетики, Іван Кухар, студент економічного факультету, Андрій Висоцький, студент землевпорядного факультету, Олег Дубовий, студент факультету агротехнологій та екології та Михайло Ступницький, студент факультету будівництва та архітектури.

Під впливом подій єврореволюції народилися нові пісні та вірші. Слово надали й студентці землевпорядного факультету, авторці одного із віршів – Марті Слободній. Також пролунав вірш «Мамо не плач» із уст Насті Барчук.

Народна хорова капела «Джерела Розточчя» заспівала гімн Небесної Сотні «Гей, плине кача по Тисині» і у всіх на очах виступили сльози.

Не довго на університетській площадці горіли лампадки і свічки, які усі присутні залишили в пам'ять про невинно загиблих, але пам'ять про наших Героїв вічно палатиме в наших серцях.

Закликаємо всіх викладачів, співробітників та студентів, усіх небайдужих людей долучитися до вшанування пам’яті загиблих і збирання коштів для родин Героїв.

Слава Україні! Героям Слава!