Всеукраїнська громадська організація «Народний рух захисту землі» (ВГО «НРЗЗ») з 21 червня по 27 червня поточного року проводить 5-денний навчально-практичний семінар з ознайомлення організації та функціонування родових садиб (програма додається – додаток 1). Доповідачами заходу будуть представники професорсько-викладацького складу Житомирського національного агроекологічного університету (автори посібника), Національного університету «Одеська юридична академія», ВГО «НРЗЗ» та запрошені поселенці з різних регіонів України, які вже ведуть даний спосіб життя. Семінар буде проводитись у формі навчання та проведення різноманітних практичних майстер-класів за конкретними напрямами.

У семінарі братимуть участь представники аграрних ВНЗ з числа викладачів кафедр за схожою тематикою, з метою розповсюдження інформації про альтернативні шляхи соціально-економічного розвитку сільських територій серед науково-педагогічних працівників та студентів своїх ВНЗ.

Початок семінару: о 11-00 22 червня.

Місце проведення: м. Іллічівськ Одеської області.

Для участі у навчально-практичному семінарі необхідно надіслати контактну інформацію учасника (Додаток 2) на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 16 червня.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном
+38 (067) 44-00-349 – Плотнікова Марія Федорівна, координатор заходу.

 

Attachments:
File Опис File size
Download this file (Лист ГО Народний рух захисту землі3 (5).doc)Лист ГО Народний рух захисту землі3 (5).doc   82 Kb