14 листопада 2016 року наш університет відвідав голова Союзу LOGO (Сільське господарство та екологічна рівновага у Східній Європі) доктор Хартвіг Меннен.

Співпраця між Союзом LOGO та Львівським національним аграрним університетом триває вже понад 10 років. Союз LOGO організовує практики з екологічного землеробства, альтернативних і відновлювальних джерелах енергії, які тривають від 6 до 12 місяців.

Доктор Хартвіг Меннен зустрівся з ректором університету академіком Володимиром Снітинським, і вони підписали угоду про співпрацю на наступні 4 роки.

Також доктор Хартвіг Меннен виступив перед студентами та викладачами ЛНАУ з презентацією програми практики. Студенти, які проходили практику в Німеччині завдяки Союзу LOGO, розказали про свої враження від практики, про її переваги і перспективи у професійному рості і у вивченні німецької мови.

Наступний етап практики триватиме з кінці квітня до кінця жовтня 2017 р. Деякі студенти нашого університету беруть участь у програмі вже вдруге. Варто також зазначити, що на цю програму можуть подавати заявки  не тільки студенти, а й аспіранти нашого університету.