6 травня цього року у Львівському НАУ по території університету та студентського містечка відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів академічних груп І-ІІ курсу в залік студентської Спартакіади ЛНАУ.

В легкоатлетичному кросі взяли участь понад 470 студентів.

Чемпіонкою змагань серед дівчат на дистанції 2000 м. стала студентка другого курсу факультету агротехнологій та екології Яна Омелько (гр. Аг-21) з результатом – 8, 58, 5 хв.

Друге та третє місця посіли студентки економічного факультету, а саме – Марія Бубало (група Оа-21) та Ольга Лех (група Мо-11).

Серед хлопців на дистанції 3000 м. переможцем став студент другого курсу факультету агротехнологій та екології Дмитро Дем’янчук (гр.  Аг-21) з результатом – 12, 14, 0 хв.

Друге місце теж за студентом факультету агротехнологій та екології Андрієм Осіюком(гр.  Аг-21), а трійку призерів замкнули Микола Якимів, студент групи Зв-12 землевпорядного факультету та Дмитро Куць, студент групи Аг-21 факультету агротехнологій та екології, показавши на фініші однаковий час.

Принагідно хочемо відмітити активність студентів І курсу всіх факультетів, адже результати змагань впливають на загальнокомандні результати серед факультетів в програмі Спартакіади ЛНАУ.