Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди початку нового навчального року.

Щороку першовересень відкриває мільйонам сповнених оптимізму, неспинної енергії та креативних ідей юнаків і дівчат нелегкий, але надзвичайно цікавий шлях до пізнання та дарує ключі до одного з найбільших скарбів людства – знань.

Сьогодні життя постійно вимагає не лише від молодого, а й від старшого покоління наступного: хочеш іти в ногу з часом – учись! Сподіваюся, що й цього року зерна науки, вміло й щедро засіяні педагогами університету, дадуть добрі сходи і зростуть у душах студентів щедрим урожаєм мудрості, практичних навичок, фахового досвіду та вмінням втілювати отримані знання в реальному житті.

Знання – це сила. Сила творіння та поступу. Вони необхідні не лише для того, щоб займатися певною справою чи ремеслом, а й для будівництва міцної конкурентоспроможної держави.

Висловлюю слова великої вдячності Вам, дорогі викладачі, за Вашу самовіддану працю та виконання надзвичайно відповідальної місії – виховання нового покоління українців. Адже саме Ви сприяєте формуванню патріотичної позиції та національної свідомості молодих людей, від яких залежить завтрашній день Української держави.

Нехай новий навчальний рік примножить Ваші освітні, наукові, спортивні та мистецькі здобутки та викарбує ще одну важливу, рясно всіяну незабутніми історіями та ілюстровану яскравими подіями сторінку в літописі навчального закладу.

Дорогі студенти, вчіться, щоб багато знати, розумно діяти та правильно жити. Міцного Вам здоров’я, значних успіхів у навчанні та високої активності у громадському житті. І  нехай у всіх щирих намірах і добрих починанням Вам завжди подає руку Господь.