Фестиваль-конкурс художньої творчості студентів «Нові таланти університету – 2015» зібрав на сцені у Львівському національному аграрному університеті найталановитіших представників першого курсу.  Цей цікавий і незабутній захід перетворює наш університет на велику співочу країну, у якій панує щирість, доброта і радість. Дійство тривало 2 дні, тож студенти-першокурсники мали змогу показати свій талант і позмагатися з ровесниками за звання найкращого виконавця у традиційних номінаціях та жанрах.
Підсумком фестивалю став незабутній і довгоочікуваний Гала-концерт, який відбувся 18 листопада 2015 року і був присвячений Міжнародному дню студента. Глядачі мали нагоду знову послухати та подивитись найкращі номери виконавців. Зал був переповнений. Підтримати друзів прийшли не тільки першокурсники, студенти старших курсів, а й декани, викладачі та працівники університету.
Ведучим вечора був надзвичайно талановитий студент факультету агротехнологій та екології Богдан Федина. Концерт розпочався зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті студентів-героїв, що віддали своє життя, захищаючи кордони і незалежність України, а також жертв терактів у Франції та інших країнах. Символом нашої пам’яті стала пісня «Над землею тумани» у виконанні Христини Зозулі та Михайла Іващенка.
З вітальним словом виступив заступник голови студентської самоврядної організації «Основа» Степан Зіньків, студент землевпорядного факультету. Він привітав усіх студентів зі святом, а також свою колегу – голову студентської самоврядної організації «Основа» Олену Голіян із обранням її студентським мером Львова.

Також під час концерту було оголошено переможця конкурсу  «Найкраще студентське селфі на території студентського містечка», який нещодавно проводила ССО «Основа». Перемогу здобула команда студентів землевпорядного факультету (Олексій Кудриль), яка і отримали подарунок – приватну фотосесію всім учасникам від фотографа Олі Шийки, творця групи «Young&Open».

До студентів звернувся також голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету Олег Андрушків, який вручив студентам-активістам подарунки з нагоди Дня студента.
У концертній програмі взяли участь найталановитіші та найактивніші студенти-першокурсники факультетів. Під бурхливі глядацькі оплески прозвучали вокальні номери: «Перепілочка» у виконанні Христини Зозулі (економічний факультет), «Не забудь про мене» – Христини Мозуль (факультет агротехнологій та екології), «Сastle in the snow» – Христини Стецюк (факультет агротехнологій та екології), «А на Україні» – Михайла Іващенка (економічний факультет).
Музична авторська композиція «Осінь» у виконанні Андрія Карплюка, Олексія Качмара, Максима Правця та Сергія Хамця полонила усіх професійним виконанням.
Глядачі гаряче аплодували Сергію Бондаруку, студенту факультету агротехнологій та екології, який розповів про своє студентське життя у стилі реп, а також авторському твору «Хитра любов», який читав студент землевпорядного факультету Максим Правець.
Родзинкою вечора став виступ дівочого ансамблю економічного факультету, а пісня «Мова єднання» у їхньому виконанні отримала шалені овації.
Вокальний номер «За волю України» виконали автор пісні Сергій Хамець та переможець фестивалю Назар Тижбір. Присутні аплодисментами подякували їм за чудове виконання пісні, майстерність та професійність.
Особливого колориту вечорові додав Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» на чолі з заслуженим працівником культури України Побєдою Харісовим. Вони виконали «Закарпатський дівочий танець», хореографічні постановки «Сопілкарі» та «Веснянка», а також найкращий танець в Україні та світі – «Гопак». Глядачі неохоче відпускали ансамбль зі сцени, тому танцюристам довелося виступити «на біс».
Звісно, було місце і для дотепних жартів та кмітливості, якими відзначився виступ збірної команди КВН Львівського національного аграрного університету «НОКДАУН».
Від імені ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В. В. Снітинського з вітальним словом виступила керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів О. В. Качмар, яка побажала студентам успіхів у навчанні та наукових починаннях, здоров’я, сили, витримки, мудрості та виваженості у прийнятті рішень і натхнення до підкорення нових вершин, а також мирного неба над головою.
Фестиваль «Нові таланти – 2015» та Гала-концерт запам’ятався усім глядачам майстерними виступами, але найбільше враження він справив на самих учасників, адже для багатьох з них це був дебют на сцені такого масштабу і тепер їх, без сумніву, можна назвати гордістю Львівського національного аграрного університету. Тож нехай студентські роки стануть початком творчих злетів і наукових досягнень, які сприятимуть розквіту та добробуту рідної землі.