16 листопада 2016 року у Львівському національному аграрному університеті проходив фестиваль-конкурс художньої творчості студентів «Нові таланти університету – 2016». Цей захід традиційно організовує та проводить студентська самоврядна організація «Основа», первинна профспілкова організація студентів та аспірантів університету та підрозділ з організації виховної роботи студентів.

Оцінювало творчі виступи журі у складі: керівника підрозділу з організації виховної роботи студентів Оксани Качмар; керівників Народної хорової капели «Джерела Розточчя» Марії Мандзак та Марії Дребот; заслуженого працівника культури України, керівника Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Побєди Харісова; балетмейстера Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Вікторії Юрків; керівника Народного ансамблю «Троїсті музики» Степана Вуса; магістра фізичної реабілітації і спорту, сертифікованого тренера академії фітнесу Ніни Степанюк.

Із Міжнародним Днем студента та Днем працівників сільського господарства усіх присутніх у залі викладачів, працівників, студентів привітали студентські лідери університету. Пісня «Український коровай» у виконанні переможниці фестивалю «Нові таланти ЛНАУ – 2015» Христини Мозуль стала дарунком для усіх викладачів, які виховують, навчають майбутніх працівників аграрної сфери. Конкурс розпочав запальний та відомий усім глядачам ведучий – випускник ЛНАУ Володимир Касій.

Цьогорічний фестиваль охопив багато номінацій, і у кожній із них були переможці: у номінації «Вокальний жанр» отримали дипломи лауреата І ступеня Володимир Шумада (факультет механіки та енергетики), Олександр Пньовський (факультет агротехнологій та екології); лауреата ІІ ступеня – Ілля Процків (факультет механіки та енергетики), Святослав Карпин (землевпорядний факультет), тріо вокалістів економічного факультету; лауреата ІІІ ступеня – Василь Юраш (факультет будівництва та архітектури). У номінації «Вокально-інструментальний жанр» найяскравіше виступили: лауреат І ступеня – Марта Павлів та вокально-інструментальний ансамбль (факультет агротехнологій та екології), ІІ ступеня – Андрій Котишин та ВІА (економічний факультет), ІІІ ступеня – Святослав Карпин та ВІА (землевпорядний факультет). У номінації «Хореографія» переможцями стали: лауреат І ступеня – танцювальний колектив економічного факультету, ІІ ступеня – танцювальний колектив факультету агротехнологій та екології. У номінації «Сучасна хореографія» перемогли танцювальний дует факультету будівництва та архітектури (лауреат І ступеня), танцювальний дует землевпорядного факультету (лауреат ІІ ступеня).

В інструментальному жанрі І місце отримав Любомир Бужович (факультет будівництва та архітектури – фортепіано), ІІ місце – Василь Ковальчук (факультет механіки та енергетики – саксофон). Найкращим у номінації «Театральне мистецтво» став театральний колектив факультету агротехнології та екології із уривком з вистави «Фараони» О. Коломійця. Кращим актором визнано Христину Хомин (економічний факультет). У номінації «Кращий читець» перемогу отримали: І місце – Юлія Куманецька (землевпорядний факультет), ІІ місце – Віталіна Трохимчук (факультет будівництва та архітектури); найкращою авторською поезією став вірш «Любіть її, як я її люблю» Максима Доброгорського (факультет механіки та енергетики). Вразили глядача постановки номерів в оригінальному жанрі: лауреати І ступеня – команда факультету механіки та енергетики у стилі «Workout», ІІ ступеня – вокальна композиція із пісочною анімацією Анни Мельничук та Тетяни Кренти (факультет будівництва та архітектури). Кращими ведучими обрано Іллю Малофія та Соломію Шафранську (факультет будівництва та архітектури). За сприяння ППО студентів та аспірантів ЛНАУ кожен факультет був нагороджений пам’ятним кубком та солодкими дарунками.

Кожного року ми відкриваємо нових зірок – творчих особистостей: музикантів, вокалістів, читців, авторів поезії, прози, музики. Цьогорічний конкурс не є виключенням, він ще раз підтвердив, що у ЛНАУ навчаються талановиті студенти.

Висловлюємо щиру подяку голові ССО «Основа» Сергію Хамцю та голові ППО студентів та аспірантів ЛНАУ Олегу Андрушківу, студентським деканам факультетів Христині Яремі, Ярині Овсяник, Андрієві Абрамцю, Андрієві Кріцькому, Олексію Кудрилю та їхнім командам, заступникам деканів з виховної роботи студентів за співпрацю, організацію, режисерську побудову виступів.

Фестиваль-конкурс «Нові таланти ЛНАУ – 2016» ще раз довів, те що в університетській студентській родині панують взаємодопомога, дружба, повага один до одного, товариська підтримка та розуміння мистецьких і духовних цінностей.