Навчаючись на другому курсі, на заняттях з німецької мови я дізнався про можливість проходити практику за кордоном. Виявляється, є така організація LOGO e.V, яка організовує стажування в області екологічного сільського господарства, і за декілька днів їх представники повинні приїхати для відбору студентів.  Я дуже хотів поїхати до Німеччини, просто побачити світ і вдосконалити свої знання  німецької  мови, тому пішов на співбесіду. І мені вдалося пройти відбір.

Спочатку ми відвідали семінар, на якому дізналися багато нового про біогосподарства, на яких ми мали проходити практику. Потім нам провели екскурсію на завод «John Deere», та на виноробне біогосподарство.

Господарство, на якому я проходив практику, було розташоване в Баварії, недалеко від Мюнхена. Я був дуже здивований розмірами господарства і тим, що там не використовували жодних хімічних добрив. Також там я побачив теплиці, оснащені за найновішими технологіями. Саме в таких теплицях мені довелося працювати.

Під час практики в Німеччині я побачив дуже багато новітньої техніки, якої в Україні ще немає.

Звичайно , у нас були вихідні, на яких мені пощастило потрапити на славнозвісний Октоберфест .

Перед поверненням додому ми поїхали в Берлін на заключний семінар, на якому нам вручили сертифікати про закінчення практики.

Я уже задоволений з того, що потрапив на практику в Німеччину. Мені вдалося ознайомитися з новітніми європейськими технологіями, вдосконалити розмовну німецьку мову і знайти нових друзів. Тому рекомендую всім, хто буде мати можливість поїхати на практику до Німеччини, використати цей шанс.Гнатюк Олександр

Студент  групи М-32