Минулого року Музей Степана Бандери отримав унікальний подарунок: різдвяну звізду з надписом: «Слава Україні! Героям Слава!». Виготовив її почесний звіздар міста Львова, колишній студент тоді ще Львівського сільськогосподарського інституту, народний майстер Богдан Новак. Різдвяна звізда стала окрасою університету, а цьогоріч побувала й на різдвяних урочистостях у Львові.

8 січня відбувся ювілейний десятий фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», який зібрав понад 400 учасників з різних куточків України. Звіздарі на чолі з ангелами-охоронцями пройшли центральними вулицями міста.

Щороку до різдвяних свят майстри виготовляють нові звізди. Головним символом ходи у 2016 році стала блакитна зірка із зображенням голуба у центрі і словами «Слава Богу на висоті, і мир людям на землі», котру автор, народний майстер Богдан Новак, назвав «Звіздою Миру». Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди» став одним із найяскравіших різдвяних заходів Львова.

Впродовж різдвяних свят «Степанова звізда» разом з Дублянським церковним хором побувала також на урочистостях у Домініканському соборі.

Висловлюємо щиру подяку зірковому майстру пану Богдану за цінний подарунок, зичимо натхнення до творчості та довгих років життя.