25 травня 2013 року в актовому залі Львівського національного аграрного університету відбулася зустріч із випускниками ювілейних років (1953, 1958, 1963, 1968, 1973, 1978, 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008). Загалом на зустріч прибуло майже тисяча колишніх студентів ЛНАУ.

З вітальним словом до випускників різних років звернувся ректор університету, академік НААНУ В.В. Снітинський, який розповів про історію, розвиток і здобутки навчального закладу. Володимир Васильович, зокрема, наголосив на тому, що ЛНАУ пишається своїми вихованцями, серед яких відомі політичні та громадські діячі, авторитетні науковці, керівники установ і організацій, висококваліфіковані фахівці у сфері аграрного виробництва, які працюють по всій Україні та за її межами.

Гостей також вітали декани всіх факультетів університету та магістр екології Оксана Смаль, яка вже незабаром теж поповнить когорту славних випускників ЛНАУ.

Своїми незабутніми спогадами про навчання в університеті, студентські роки, улюблених викладачів, найдорожчих друзів, кумедні пригоди та серйозні історії з присутніми на святі поділилися випускники різних років: В.Г. Кузько, к.с.-г.н., директор ЛОД центру експертизи сортів рослин; В.О. Горбанюк, науковий співробітник Інституту сільського господарства Західного регіону; А.М. Третяк, д.е.н., професор, член-кореспондент НААНУ, директор Науково-навчального інституту економіки та екології природокористування; І.Т. Ботнаренко, завідувач кафедри земельного кадастру Державного аграрного університету Молдови; Л.С. Олійник, заслужений працівник сільського господарства України, виконавчий директор товариства «Подільський господар» Шепетівського району Хмельницької області;  М.А. Диня, начальник управління технічного нагляду охорони праці та пожежної безпеки Держсільгоспінспекції у Львівській області.

Творчий дарунок – популярні українські пісні та запальні танці – учасникам свята подарували художні колективи ЛНАУ.

Спостерігаючи за випускниками, за тим, як відбувалася зустріч друзів найкращих студентських років, хотілося зупинити мить – такою вже вона була прекрасною.