31 травня 2014 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася зустріч із випускниками ювілейних років. Цьогорічне свято зібрало майже тисячу колишніх студентів нашого вишу, які 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 чи, навіть, більше років, мов пташки, розправили крила і випурхнули із гніздечка альма-матер у самостійне доросле життя. Сьогодні багато з них розвиває національну аграрну освіту та науку, працює у сфері сільськогосподарського адміністрування та виробництва, проектує і зводить споруди, береже землю від екологічних бід, вирощує хліб і плекає сади.

Першим із вітальним словом до гостей звернувся ректор ЛНАУ, академік Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук Володимир Снітинський.

У своєму виступі Володимир Васильович окреслив віхи історії університету та розповів про досягнення навчального закладу. Ректор, зокрема, зазначив: «Львівський національний аграрний університет – навчальний заклад із понад півторастолітньою історією та давніми традиціями. Знаю, що багато з Вас підтримує ці традиції, примножує їх і несе славу про альма-матер у світ. Щиро дякую Вам за це і бажаю міцного здоров’я, натхнення, енергії, оптимізму, родинного затишку та ще багато плідних і цікавих зустрічей у колі однокурсників й учителів».

Привітали випускників і декани всіх факультетів ЛНАУ та кращі студенти університету Жанна Циганенко і Марія Тракало, які є продовжувачами родинних династій у нашому навчальному закладі, адже тут свого часу навчалися їхні бабусі, мами, тати та інші родичі.

Спогадами про роки навчання в університеті поділилися випускники економічного факультету 1964 та 1979 років: кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і права ЛНАУ Вілен Матлашенко та доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Георгій Черевко; випускник факультету агротехнології та екології  1974 року, перший заступник генерального директора державного підприємства «Документ державної міграційної служби України» Петро Комар; випускник факультету механіки та енергетики 1979 року, директор агрофірми «Медобори» Володимир Крупінський, а також випускники 1984 року землевпорядного факультету і факультету будівництва та архітектури: заступник директора ДП «Львівський науково-дослідний і проектний інститут землеустрою» Іван Залуцький та начальник відділу містобудування і архітектури Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області Василь Кривий.

Подарунком від великої університетської родини для випускників став святковий концерт за участю чоловічого складу Народного камерного хору «Бужани»,  Народної хорової капели «Джерела Розточчя» (художні керівники Марія Дребот і Марія Мандзак), Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – заслужений працівник культури України Побєда Харісов),  Народного ансамблю «Троїсті музики» (художній керівник Степан Вус), Фольклорного дівочого ансамблю «Берегиня» (художній керівник – заслужений працівник культури України Іван Качкевич), викладачів Сергія Нікіфоряка та Мар’яна Погорецького, студентів Миколи Фаєвича, Андрія Висоцького, Мар’яни Збитковської та Ірини Макар. Згадані колективи та виконавці порадували присутніх на святі запальними танцями: «Кадриль козацька», «Сокальські притупи» та «Гопак», піснями: «Українська родина», «Ой, музику люблю дуже», «Хлопці-риболовці», «Тече вода», «Така її доля», «В гаю зелененькім», «Балада про мальви» та інструментальними номерами «Марш Петлюри» і «Коломийка».

Кажуть, що найкращі інвестиції – це інвестиції у спогади, тож хай згадка про зустріч у ЛНАУ стане для усіх випускників-ювілярів найбагатшою на враження сторінкою в літописах їхнього життя.


Attachments:
File Опис File size
Download this file (Відгуки випускників.pdf)Відгуки випускників.pdf   70 Kb