У народі кажуть, що час «рікою пливе». Справді, час ніколи не зупиняється. Роки летять і віддаляють кожного з нас від Alma-mater. Проте час не може забрати спогади, що нагадують про найкращий період у житті – навчання у Львівському національному аграрному університеті.

Уже традиційно в останню суботу травня, а саме 30 травня 2015 року, відбулося незабутнє свято – зустріч з випускниками ювілейних років. Львівський національний аграрний університет гостинно зустрів випускників 1955, 1960, 1965, 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010 років випуску.

Усіх випускників та гостей привітав ректор ЛНАУ, академік Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук Володимир Васильович Снітинський. Ректор висловив щиру вдячність усім, хто розвиває національну аграрну освіту і науку, працює у сфері сільськогосподарського адміністрування та виробництва, проектує і зводить споруди, береже землю від екологічних бід, вирощує хліб і плекає сади та найважливіше – примножує традиції і гідно несе славу одного із провідних вищих аграрних закладів України – Львівського національного аграрного університету.

Гордістю університету є його випускники, що прибули на зустріч, аби дати звіт про здобуте і досягнуте, подякувати своїм викладачам і пом’янути тих, кого, на жаль, уже немає в університетській родині. Хвилиною мовчання усі присутні в залі вшанували пам'ять про ректора Львівського сільськогосподарського інституту 1960-1988 років – Михайла Тимофійовича Гончара.

Із вдячністю від випускників економічного факультету виступили В.В. Лис, випускник 1995 року, начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та О.В. Бабій (Забіржевська), випускниця 1980 року, заступник начальника управління Агропромислового розвитку Горохівської районної державної адміністрації Волинської області; від землевпорядного факультету – К.І. Капацин, випускник 1985 року, директор кадастрової фірми м. Кишинева (Молдова); від факультету агротехнології та екології М.М. Микулін, випускник 1995 року, директор ТОВ «Берег Агровин»; від факультету будівництва та архітектури – Є.Г. Матвіїшин,  випускник 1985 року, доктор економічних наук, професор кафедри економічної політики і фінансів Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління; від факультету механіки та енергетики – Ю.Д. Лило, випускник 1985 року, заступник голови Турківської районної ради, сьогодні капітан Збройних сил України.

До випускників ювілейних років із привітанням звернулися голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету Олег Андрушків та студентський декан землевпорядного факультету   Жанна Циганенко, які запевнили, що теперішнє студентство продовжить славні традиції університету і своєю працею та навчанням буде намагатися гідно нести ім’я випускника ЛНАУ.

Творчим дарунком для усіх присутніх у залі стали виступи колективів та учасників художньої самодіяльності університету: Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – заслужений працівник культури України Побєда Харісов), Народного камерного хору «Бужани» (керівник Марія Мандзак), вокально-музичного дівочого ансамблю «Берегиня» (керівник Заслужений працівник культури України Іван Качкевич), ансамблю бального танцю «Аматор Львів» (керівник – Роман Коженевський),   вокально-інструментального ансамблю «Вище неба» (керівник – Степан Вус), вокалістів – Андрія Висоцького, Миколи Фаєвича, Мар’яни Збитковської, Олега Гнатіва, Василя та Михайла Дорошів. Програму вели Володимир Касій та Мар’яна Збитковська.

Завдяки українській пісні, поетичному слову, запальним танцям випускники повернулись у світ молодості, студентської дружби, у роки навчання.

Alma-mater – Львівський національний агарний університет – у день зустрічі з випускниками розквіт від радісних усмішок, приємних спогадів, теплих зустрічей, дорогих спогадів.