17-19 листопада 2016 р. у Львові у ВЦ «Південний-Експо» відбулася Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2016». Виставка, організована Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Львівською торгово-промисловою палатою за участю Польсько-Української Господарської Палати, була приурочена до Днів польського сільського господарства та святкування в Україні Дня працівників сільського господарства.

Учасниками виставки стали близько 80 польських і українських агропідприємств, вищі навчальні заклади аграрного профілю, науково-дослідні установи. На ній була представлена експозиція і Львівського національного аграрного університету. Приємно відзначити, що вона викликала непідробне зацікавлення в організаторів та відвідувачів виставки. Гості давали схвальну оцінку дизайну експозиції, представленим на ній експонатам та інноваційними проектам.

Упродовж днів роботи виставки її учасники та гості мали можливість взяти участь у насиченій діловій програмі. Зокрема, було проведено конференцію в рамках польсько-української співпраці «Інвестиції – стабільні передумови конкурентного розвитку аграрної економіки», здійснено презентацію польських та українських агропідприємств, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства, в яких взяли участь мистецькі колективи нашого університету.

Обмін творчими ініціативами, інформацією про можливості та умови наукової співпраці, що є невід’ємною складовою подібних представницьких заходів, сприяє розвитку та налагодженню ділових зв’язків, у тому числі міжнародних. У цьому процесі утверджує свої позиції і Львівський національний аграрний університет як один із провідних навчальних закладів регіону, здатний задовольнити запити широкого кола агровиробників на отримання високоякісної продукції.