28 лютого 2012 року у стінах Львівського національного аграрного університету відбувся семінар на тему «Запобігання та протидія корупції у вищих навчальних закладах».

На порядку денному було зазначено обговорення Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції» від 7.04.2011 р. відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 152 від 13.02.2012 р. « Питання щодо відповідальності за недотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції» та Наказу Ректора по університету «Щодо запобігання і протидії корупції» (№10 від 13.02.2012).

На семінарі виступили перший проректор, професор В.М. Боярчук, доцент кафедри права і підприємництва В.І. Андріїв, заступник прокурора Пустомитівського р-ну, молодший радник юстиції В. О. Гаврилюк, заступник начальника міліції громадської безпеки УМВС на Львівській залізниці Р.В. Павелко, голова Дисциплінарної палати Львівського обласного об’єднання адвокатів А.П. Приймак, які роз’яснили основні положення Закону України N 3206-VI від 7 квітня 2011 р. «Про засади запобігання і протидії корупції», а також навели конкретні приклади порушення статей цього нормативно-правового акту.

На завершення зустрічі професор В.М. Боярчук подякував доповідачам за змістовні доповіді, відзначивши, що зустріч була корисною. Всі присутні збагатили себе юридично і отримали багато корисної інформації. Вважаємо, що такі зустрічі важливо проводити і надалі, оскільки розглянута тема одна із найактуальніших на сьогодні.