Визначення індексів УДК \ ББК

Пропонуємо користувачам послугу віддаленого визначення індексів УДК\ББК. Для користування послугою потрібно всього лиш надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду форму замовлення:

Ÿ      Прізвище, ім`я автора

Ÿ      Місце праці чи навчання

Ÿ      E-mail

Ÿ      Назва роботи

Ÿ      Визначити пріоритетність науки, з точки зору якої розглядається предмет (наприклад: природні умови – географія, регіональна економіка чи екологія)

Ÿ      Ключові слова.

У найкоротші терміни на вказану Вами електронну скриньку буде надіслано індекс УДК\ББК. Зверніть увагу, що послуга надається користувачам НБ ЛНАУ.

Віртуальна довідка «Запитай бібліотекаря»

У Вас виникли питання щодо роботи Наукової бібліотеки, її послуг та використання ресурсів? Ви не знайшли того, що шукали? Маєте пропозиції щодо придбання нових книг ? У Вас є зауваження чи пропозиції щодо роботи бібліотеки чи якості обслуговування? Бібліотекарі у читальних залах не  змогли Вам надати відповідь на Ваше питання? .....

Щоб відповісти на ці питання і не тільки ці – пропонуємо скористатись електронною скринькою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Розглянувши Ваше питання чи пропозиції ми надішлемо Вам на вказану електронну скриньку відповідь у мінімально можливі терміни.

Електронний каталог НБ ЛНАУ

Електронний каталог дає можливість здійснювати швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами, як наприклад: автор, назва документа, рік видання, мова, вид документа (книга, рукопис, збірник, дисертація, автореферат, журнал тощо), наявність електронної версії документа та деякими іншими класифікаторами.

Електронні ресурси

У Науковій бібліотеці ЛНАУ до послуг користувачів довідково-інформаційні періодичні українські та зарубіжні видання в електронному вигляді та бази даних з повнотекстовими ресурсами:

Наукова періодика україни – Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України надає відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні.

УКРАГРОТЕКА ― національний інформаційний ресурс (електронний каталог) http://dnsgb.com.ua/dnsgb.html. Містить анотовані бібліографічні записи на книги, брошури, журнали, бази даних, електронні документи, ресурси Internet та інші документи з колекції Бібліотеки, а також на статті із збірок, періодичних видань по питаннях АПК, виданих в Україні. Тематичні рубрики: екологія, охорона природи, ботаніка, біологія, економіка сільського господарства, ветеринарія, лісове господарство, організація і управління сільськогосподарським виробництвом, механізація сільського господарства, ґрунтознавство, агротехніка, сільськогосподарська меліорація, добрива. Ведеться ДНСГБ УААН з 2000 р. Об'єм 180 тис. записів, українською мовою.

АГРОПРОМагропромисловий портал. http://agroprom-ua.com/. На порталі розташовані сільськогосподарський Інтернет гіпермаркет. Інформаційно-довідкова частина порталу має розділи: рослинництво, тваринництво, сільськогосподарська техніка, переробка та якість продукції, земля, технології, економіка, статистика, огляди, законодавство.

AGRONEWShttp://agronews.in.ua/ ― головні новини аграрного бізнесу. Інформація про конференції, круглі столи, агромоніторінг ЗМІ, PR-послуги.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України http://www.farmer.co.ua/ ― газета «Фермер України», виставка «Агроринок», довідник аграрних підприємств.

POLPRED – База даних з рубрикатором: 26 галузей / 600 джерел / 8 федеральних округів Російської Федерації / 235 країн і територій. Огляд засобів масової інформації. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

АГРОС http://www.cnshb.ru/ Найбільша в АПК Росії документографічна база даних Центральної наукової с/г бібліотеки Россільгоспакадемії. Включає анотовані бібліографічні записи книг і статей із збірок, періодичних видань, що продовжуються, з проблем сільського господарства і суміжних галузей. Тематичні рубрики: екологія, охорона природи, ботаніка, біологія, економіка сільського господарства, ветеринарія, лісове господарство, механізація сільського господарства, ґрунтознавство. Bедеться ЦНСГБ Россільгоспакадемії з 1985 р.

AGRIS http://agris.fao.org/ Міжнародна інформаційна система з сільськогосподарських наук і технологій. Включає бібліографічні записи і реферати документів з сільського господарства і суміжних галузей з країн – членів FAO. Bедеться національними центрами країн-членів FAO і Координаційним центром AGRIS в Римі з 1975 р.

AGORA http://www.aginternetwork.org/ Глобальні дослідження в сільському господарстві. Включає бібліографічні записи і повні тексти зі світового потоку публікацій з сільського господарства. Ведеться Продовольчою сільськогосподарською організацією ООН (FAO) англійською, арабською, іспанською, французькою мовами. Провідні наукові видавництва Європи і США відкрили доступ до своїх онлайнових журналів в галузі с/г.

EBSKO http://www.ebsco.com/ Включає бібліографічні записи і повні тексти зі світового  потоку публікацій з сільського господарства. Ведеться компанією EBSCO Publishing англійською мовою.

DOAJ Directory of Open Access Journals Доступ до повних текстів наукових журналів http://www.doaj.org/ Включає повні тексти наукових журналів з сільського господарства і суміжних галузях зі світового потоку публікацій. Ведеться Lund University Libraries, Head Office англійською мовою.

FAOSTAT» Статистика FAO http://faostat.fao.org/. Містить статистичні дані 210 країн світу. Тематичні рубрики: економіка сільського господарства, землекористування, лісове господарство, лісознавство, механізація сільського господарства, ґрунтознавство, агротехніка, сільськогосподарська меліорація, добрива, захист рослин, рільництво, садівництво, плодівництво, овочівництво, тваринництво, рибне господарство, переробка сільськогосподарської продукції, продукти харчування, демографія. Ведеться національними центрами країн-членів FAO англійською, французькою, іспанською, арабською, китайською мовами.