23 квітня у всьому світі відзначається День книги і авторського права. Свято було засновано на 28-й сесії ЮНЕСКО і відтоді відзначається в цей день щорічно. Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка відбулась у 1995 році у Парижі вирішила віддати  в цей день данину поваги книгам і авторам, закликаючи всіх (і особливо молодь) знаходити задоволення у читанні і поважати внесок тих, хто сприяв соціальному і культурному прогресу людства.

Метою святкування Всесвітнього дня книги і авторського права стало привернення уваги як урядових органів, так і широкої публіки до книг як до джерел отримання знань, засобів вираження та комунікації, які залишаються основою освіти і розвитку людства, незважаючи на швидкий розвиток більш складних джерел інформації.

З нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права колектив Наукової бібліотеки ЛНАУ щиро вітає всіх викладачів, студентів і шанувальників друкованого слова із святом книги. Бажаємо вам нових досягнень у науково-педагогічній праці, навчанні і в житті. Хай книги будуть вашими помічниками, порадниками і вірними друзями.

До Всесвітнього дня книги і авторського права Наукова бібліотека ЛНАУ підготувала ряд заходів, спрямованих на популяризацію книг як художніх, так і науково-популярних, а також наукових праць вчених нашого університету. Це презентації нових видань професорів ЛНАУ, а також інших авторів, які присвятили своє життя книзі – незамінному носієві інформації.