19 травня 2016 року у Львівському НАУ з ініціативи та організації первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Львівського НАУ відбувся конкурс краси і грації, сили і мужності – «Міс та Містер ЛНАУ – 2016». У конкурсі змагалися за титул Короля і Королеви 5 прекрасних учасниць та 5 сильних і мужніх учасників: Ольга Головчак та Богдан Дідич (економічний факультет), Лілія Козак та Олег Черчович (факультет будівництва та архітектури), Лідія Лящук та Максим Правець (землевпорядний факультет), Христина Мозуль та Богдан Федина (факультет агроекологій та екології), Катерина Петренко та Олег Вільгаш (факультет механіки та енергетики). В усіх п’яти конкурсах учасники показали високий мистецький та інтелектуальний рівень підготовки. І це праця не однієї людини, а цілої творчої команди факультетів. Тому виступи були цікавими, креативними.

Оцінювало конкурсантів поважне висококваліфіковане журі у складі: заслуженої артистки України Наталки Карпи; фіналістки 8 сезону «Танцюють всі», хореографа-постановника Христини Заяць; помічника народного депутата України Володимира Парасюка Ірини Голуб; співака, гітариста Лесика Турка; голови Галицької районної адміністрації міста Львова Ірини Іванчини; соліста гурту «ALCO Brothers» Тараса Дідуха; актора, заслуженого діяча мистецтв України, помічника художнього керівника Національного академічного українського драматичного  театру ім. М. Заньковецької Юрія Чекова; заслуженої артистки України, актриси Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, доцента кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка Альбіни Сотникової; представника фотостудії Етуаль Марії Мисик; шоумена, власника салону краси «Manhattan» Романа Файного; начальника відділення Жовківської поліції Олександра Гостіщева; заступника голови Львівського обкому профспілок АПК Василя Келемана.

Кожен виступ був захоплюючий. Особливо журі відзначило студентські різножанрові постановки у конкурсах «Мій талант», «Вальс».

Незабутні враження залишились у глядачів від побаченого мистецького шоу, у якому, крім конкурсантів, виступали також учасники художньої самодіяльності – переможці конкурсу «Нові таланти університету».

За результатами оцінок журі титул Міс та Містера ЛНАУ – 2016 отримали Христина Мозуль (факультет агротехнологій та екології) та Олег Вільгаш (факультет механіки та енергетики). Віце-міс та віце-містером університету стали Лілія Козак (факультет будівництва та архітектури) та Богдан Федина (факультет агротехнологій та екології). Усі учасники були гідні перемоги і отримали нагороди у різних номінаціях: Міс і Містер «Елегантність» – Ольга Головчак та Богдан Дідич (економічний факультет), Міс і Містер «Ексклюзив» – Катерина Петренко (факультет механіки та енергетики) та Максим Правець (землевпорядний факультет), Міс і Містер «Талант» – Лідія Лящук (землевпорядний факультет) та Олег Черчович (факультет будівництва та архітектури).

Завдяки інтернет-опитуванню було обрано Міс і Містера Глядацьких симпатій: Христину Мозуль та Максима Правця.

Щиру подяку за грандіозне свято краси висловлюємо членам первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету, яку очолює Олег Андрушків, та також членам ССО «Основа» і студентським деканам факультетів.

Проведений конкурс «Міс і Містер ЛНАУ – 2016» ще раз засвідчив те, що університетська молодь є дуже талановитою, а сила мистецтва є переконливою у сучасному світі тоді, коли воно твориться у великій праці, ентузіазмі та вірі у перемогу краси.