Шановні професори, викладачі,

співробітники, аспіранти і студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

22 роки тому 24 серпня 1991 року здійснилася одвічна мрія багатьох поколінь українців – бути господарями на своїй прекрасній і багатій землі. Ця знаменна дата започаткувала нову епоху в історії українського народу – епоху національного відродження, духовного оновлення, інтелектуального, економічного та культурного поступу.

Україна починається з кожного з нас. Лише від нас залежить її майбутнє. Тому завдання сучасників – зробити все, щоб наша країна процвітала і впевнено рухалася вперед. Наша сила – в єдності, мудрості, працьовитості та толерантності.

Бажаю, щоб Вами завжди керували усвідомлення важливості свободи і демократії у нашій державі та почуття відповідальності за майбутнє рідної мови і культури, а життєвими цінностями повсякчас були національна та людська гідність.

Нехай Ваша щоденна праця на благо Батьківщини та українського народу буде плідною і натхненною, дарує добробут, радість, задоволення, нові здобутки і перемоги. Здоров’я, порозуміння, згуртованості, утвердження патріотизму та благословення Вам від Всевишнього на нові починання і зміцнення віри у щасливе прийдешнє України.

З повагою ректор ЛНАУ, академік НААНУ

В. В. Снітинський