Тривожний відгомін Київського Майдану чорним крилом доторкнувся й Дублян, Львівського національного аграрного університету. На пекельних барикадах проти диктатури влади та її ненависті до рідного народу поклали свої молоді серця і наші земляки, краяни. Серед них дублянець Анатолій Жаловага, якому 13 березня мало б виповнитись 34 роки. Весняна людина, у розквіті сил великих мрій та спраги до життя полягла у перших рядах оборонців Майдану, символізуючи незнищенність українців, незнищенність нашого духу.

У ці жалобні хвилини колектив ЛНАУ поруч з родиною Анатолія Жаловаги, з його батьком – Григорієм Петровичем, який майже 20 років працював учбовим майстром на кафедрі механізації тваринництва університету. Сумлінний працівник і шанована людина, який таким виховав і свого сина, героя нації, який, не вагаючись, поклав молоде життя на вівтар свободи та незалежності України.

Висловлюємо глибоке співчуття також рідному братові покійного – Андрієві Жаловазі, випускникові факультету агротехнологій і екології за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».