Залізну силу, що не має меж, 
Дихання Бога в сльози перетопить 
І скрутить бич безжалісних пожеж 
З маленьких іскор, схованих у попіл.
Але, буває, крізь вогонь межі 
Минулі дні вертаються, як спогад. 
Ми завтра знов не будемо чужі, 
Цей світлий дар приймаючи від Бога.

 

Трагічні події на Майдані торкнулися і стін Львівського національного аграрного університету. Один з воїнів Небесної Сотні – Володимир Жеребний, який ще донедавна працював військовим обліковцем Вишнянського коледжу ЛНАУ, 23 лютого був похований у містечку Рудки, що в Самбірському районі Львівської області. Більше десяти тисяч людей різного віку прийшли попрощатися з Героєм Євромайдану.

Похорон провели більше трьох десятків священиків Самбірського, Городоцького та Дрогобицького районів. В останню путь нашого Героя прийшли провести і колективи Львівського національного аграрного університету та Вишнянсього аграрного коледжу. Ректор ЛНАУ Володимир Васильович Снітинський висловив свої співчуття батькам і родичам загиблого, подякував за виховання справжнього патріота та Героя України і запевнив, що пам'ять про нього навіки житиме у наших серцях.

Професорсько-викладацький склад, студенти та працівники Львівського національного аграрного університету приєднуються до слів ректора і розділяють скорботу близьких.