Студентські роки, багатогранні та багаті на різні події, швидко минають, а хочеться залишити на згадку про себе та свою академічну групу щось приємне і корисне для свого студентського містечка.
Ідею посадити алею плодових дерев біля пам’ятника «Небесній Сотні» на виховній годині подала куратор групи АГП-42  к.с-г н., доцент О.Й. Дидів. Цей безсумнівно добрий і корисний задум підтримали усі студенти, і 29 жовтня 2015 року група АГП-42, їх куратор та к.с-г н., доцент І.В. Дидів  зібралися і посадили 45 дерев (вишні, яблуні, груші, абрикоси). Приємно відзначити, що до цього дійства з великим запалом приєдналися студенти груп АГ-13 СП та АГ-14 СП, а також діти, які проживають на вулиці Зеленій.
Учасники згадали, що серед героїв Небесної Сотні було чимало студентів, в тому числі житель м. Дублян А. Жаловага, тому у такий спосіб вони вирішили увіковічнити пам’ять загиблих однолітків. Також, висаджуючи ці дерева, молодь показує, що вони – за мир не тільки в Україні, а й в усьому світі.
Після висадження дерев куратор групи АГП-42 к.с-г наук О.Й. Дидів та к.с-г н. І.В. Дидів подякували студентам за клопітку працю, побажали їм нових творчих пошуків та злетів, твердих і впевнених кроків на життєвому шляху, мудрості та виваженості, завжди досягати у житті поставленої мети і стати не лише висококваліфікованими фахівцями сільського господарства, а й справжніми мудрими господарями своєї землі, будівельниками нової по-справжньому європейської держави – України.
Натомість студенти пообіцяли, що не забуватимуть один одного, свою студентську сім`ю і рідний аграрний університет, і у День випускника ЛНАУ зустрічатимуться біля своїх найчарівніших плодових дерев.