В рамках відзначення Днів Науки у ЛНАУ 19 травня 2015р. на кафедрі економіки підприємства та інновацій відбувся круглий стіл на тему «Форсайт в економічному просторі». Організований завідувачем кафедри д.е.н., професором Г. В. Черевком та к.е.н., доцентом К. М. Руліцькою, круглий стіл став першим заходом у Львівському національному аграрному університеті, що мав на меті долучити зусилля викладачів та студентів до вивчення сучасних світових тенденцій методології Форсайт-досліджень.

Участь у заході взяли 32 викладачі та студенти ЛНАУ. Захід душевно розпочала заступник декана економічного факультету к.е.н., доцент Г. В. Сиротюк. Професор Г. В. Черевко ознайомив присутніх з історією, основами і сферою застосування Форсайту у світовій практиці. Наступними взяли участь в знайомстві з методологією Форсайту студенти 1-го курсу ЕКП Андрій Василів, Олег Цяпич й Тарас Юрченко. Із презентацією виступила доцент К. Руліцька й обґрунтувала учасникам круглого столу необхідність й вагомість застосування Форсайт-досліджень в аграрній сфері України.

Після цікавих виступів організаторів заходу й студентів відбулось захопливе обговорення  відмінності Форсайту від відомих методологій прогнозування й проектування майбутнього. Великий інтерес до Форсайту проявили всі учасники круглого столу, що вилилось в бурхливу дискусію. Була запропонована й підтримана усіма учасниками заходу необхідність розробки анкет для Форсайт-досліджень учасникам наукових семінарів, конференцій та інших заходів, які відбуватимуться у ЛНАУ. Професор Г. В. Черевко запропонував присвятити Форсайту наступний Форум у ЛНАУ, оскільки така нова тематика стане запорукою присутності та спільного обговорення актуальних проблем із науковцями інших закладів, у т.ч. закордонних.