$HM = ''; include "css/css.css"; ?>
14 СерпняКолектив ЛНАУ щиро вітає Р. І. Барабаша, старшого викладача кафедри енергетики, з Днем народження! Нехай у Вашому житті все задумане складається легко та кожна Ваша справа знаходить розуміння та вдячність оточуючих. Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламної сили духу, відвертих і достойних людей на Вашому шляху. |
16 СерпняКолектив ЛНАУ щиро вітає І. М. Тофана, к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування, з Днем народження! Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Ми від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. |
17 Серпня![]() Колектив ЛНАУ щиро вітає Р. І. Кунинець, завідувача лабораторії кафедри агрохімії та ґрунтознавства, з Днем народження! Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми і кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозуміння, а добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці в ім’я розквіту рідної України і добробуту Вашої родини. |
17 Серпня![]() Колектив ЛНАУ щиро вітає Р. В. Лозового, аспіранта кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ім.професора Семковича О.Д., з Днем народження! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. |
17 Серпня![]() Колектив ЛНАУ щиро вітає Б. В. Шумлянького, асистента кафедри земельного кадастру, з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. |
17 СерпняКолектив ЛНАУ щиро вітає С. С. Лопатку, доцента кафедри технології та організації будівництва, з Днем народження! Нехай у Вашому житті все задумане складається легко та кожна Ваша справа знаходить розуміння та вдячність оточуючих. Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламної сили духу, відвертих і достойних людей на Вашому шляху. |
25 листопада кафедра геодезії та геоінформатики відзначила свій ювілей – 70 років з дня заснування. З цієї нагоди на землевпорядному факультеті проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні завдання топографо-геодезичного забезпечення в землеустрої та земельному кадастрі».
Становлення геодезичної науки на теренах Дублян офіційно налічує понад 153 роки. В ті далекі роки навчальний план у розділі підготовчих наук передбачав вивчення геометрії та геодезії (мірництва). Зокрема, викладач Щецінський у 1858 році проводив виклади з геодезії. Геометрія і мірнича справа пов’язувалися зі зніманням на місцевості та складанням планів.
Офіційною датою заснування кафедри геодезії і геоінформатики вважається кінець жовтня 1946 року. Згідно з наказом Міністерства вищої освіти СРСР за № 600 від 29 жовтня 1946 року у Львівському сільськогосподарському інституті був створений землевпорядний факультет з відділом геодезії. Склад кафедри геодезії на лісогосподарському і землевпорядному факультетах затверджений наказом № 208 від 10 жовтня 1947 року. Першим завідувачем кафедри геодезії був М.В. Соловйов. Сьогодні кафедру очолює перспективний фахівець в галузі геодезії та землеустрою доцент П.П. Колодій.
Урочисте відкриття конференції провів проректор з наукової роботи Львівського національного аграрного університету професор І.Б. Яців. Він відзначив історичні витоки зародження кафедри, підкреслив достойність виконаних завдань в умовах сьогодення, і, зокрема, зазначив: «Можна сказати, що кафедра геодезії та геоінформатики впевнено дивиться у майбутнє і з вагомими успіхами зустрічає свій 70-й ювілей». З нагоди святкування проректор від імені ректора університету привітав викладацький склад кафедри і відзначив їх пам’ятними грамотами.
З привітальним словом виступив декан землевпорядного факультету професор М.Г. Ступень, який відмітив прогресивний розвиток кафедри: «Упродовж цього часу підготовлено безліч фахівців, які нині розвивають нові інформаційні технології та ефективно впроваджують їх на практиці». Також викладачі кафедри були відзначені пам’ятними грамотами деканату та спілки інженерів-землевпорядників України.
З виступу завідувача кафедри П.П. Колодія учасники конференції почули, який внесок зробила кафедра упродовж свого існування у справу підготовки фахівців інженерів-землевпорядників.
З вітаннями виступали колеги з кафедри геодезії Каунаського коледжу (Литва), з Національного університету «Львівська політехніка», а також інших кафедр землевпорядного факультету, які побажали творчих успіхів і подальшої наукової співпраці.
Конференція працювала в трьох секціях:
Робота у секціях відбувалася досить жваво. Фахівці обговорювали актуальні галузеві питання, прогнозували перспективи розвитку. Доповідачі акцентували увагу на фундаментальних чинниках розвитку науки у сфері проведення геодезичних робіт, землеустрою та земельного кадастру.
Також було представлено 24 стендові доповіді, з яких 18 було представлено учасниками з Білорусії (УО «Белорусская государственная сельскохозяйственная академия), Польщі (Вища інженерно-економічна школа в Жешуві, Краківський аграрний університет, Краківська гірничо-металургійна академія, Жешувська Політехніка) та Латвії (Латвійський аграрний університет, Aleksandras Stulginskis University).
$HM = ''; include "templates.php"; ?>