Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), агентства AgriEvent оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2016».

Мета проекту: з перших вуст дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони повертаються до студентської лави.

Умови

1. До конкурсу допускаються студенти навчальних закладів усіх рівнів акредитації, які проходили виробничу практику в 2016 р. в Україні або за кордоном.

2. Формат подачі: есе — прозовий твір невеликого обсягу, до 3 тис. знаків (шрифт — Times New Roman, розмір — 14), мова — українська/російська.

В есе мають бути розкриті відповіді на наступні питання:

2.1. Чому дане підприємство було вибрано для проходження практики?

2.2. Чи знадобилися в ході практики знання, отримані в навчальному закладі (якщо так, то які; якщо ні, то чому)?

2.3. З якими проблемами зіткнулися?

2.4. З яким багажем знань повертаєтеся до навчального закладу?

3. Обов'язково прикріпити до листа мінімум одне фото, яке відобразить проходження практики (мінімальний розмір 695 х 450 пікселів). Вітається більше фото, а також відео.

4. Вказати ПІБ, контактний телефон (для зв'язку в разі виграшу), навчальний заклад, курс, факультет, де проходили практику (повна назва підприємства, адреса).

Примітка. Листи, які не відповідають всім перерахованим вище умовам конкурсу, а також ті, які міститимуть величезну кількість граматичних помилок, розглядатися не будуть.

Етапи проведення конкурсу

- Свої есе з 28 жовтня по 28 листопада 2016 р. (включно) надсилайте на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Краща аграрна практика 2016».

- З 29 листопада по 11 грудня 2016 р. редакція вибере 20 кращих робіт, які будуть 12 грудня 2016 р. опубліковані в розділі «Конкурс» на AgroPortal.ua.

- З 12 по 26 грудня 2016 р. на сайті AgroPortal.ua проходитиме онлайн-голосування серед 20 найкращих есе. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради (див. «Склад експертної ради») оцінить конкурсні роботи, поставивши від 0 до 100 балів кожному конкурсанту.

- 27 грудня 2016 р. на сайті AgroPortal.ua буде підбито підсумки.

Переможцям:

• 1-е місце — грошова винагорода 3000 грн;

• 2-е місце — грошова винагорода 2000 грн;

• 3-е місце — грошова винагорода 1000 грн;

• 1-5-е місця — безкоштовна участь в одному з модулів агрошколи УКАБ протягом 2017 р .;

• 1-5-е місця — безкоштовна участь в одній з конференцій УКАБ протягом 2017 р .;

• 1-5-е місця — подарунки від партнера, компанії «КВС-УКРАЇНА»;

• «Вибір партнера» — одному з 20 учасників буде надано можливість пройти практику в «КВС-УКРАЇНА».

Нагородження переможців відбудеться під час засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки (дата переможцям буде оголошена пізніше).

Склад експертної ради:

• Олександр Бакуменко, народний депутат України;

• Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»;

• Інна Мєтєлєва, заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп»;

Вадим Бодаєв, віце-президент компанії AgroGeneration;

• Вікторія Таран, менеджер з маркетингу в Східній Європі відділу кукурудзи та олійних культур «КВС-УКРАЇНА»;

• Тетяна Іщенко, в.о. директора державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта»;

• Олена Ковтун, заступник генерального директора УКАБ з питань співпраці з аграрними вищими навчальними закладами і науковими установами;

• Алла Стрижеус, головний редактор AgroPortal.ua.