16 листопада 2017 року четверо студентів Львівського національного аграрного університету: Віталіна Трохимчук, Юрій Глушій, Мар’ян-В’ячеслав Леонтьєв (факультет будівництва та архітектури) і Роксана Столяр (економічний факультет) – під керівництвом викладачів кафедри українознавства, к.філол.н. А.М. Кузи, О.В. Дерпак і О.М. Горди взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції курсантів і студентів «Культура як феномен людського духу (багатогранність і наукове осмислення)», присвяченій 70-річчю Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Захід був доволі масштабним і за кількістю запропонованих доповідей (працювало вісім секцій), і географічно (учасники представляли багато закладів Львова, України та закордону).

Студенти ЛНАУ виступили з доповідями: «Аналіз мовної ситуації на сучасних радіостанціях України» (Віталіна Трохимчук), «Сучасні тенденції у формуванні позитивного образу банку в рекламних текстах» (Роксана Столяр) і «Способи захисту персональних даних в інформаційному просторі» (Юрій Глушій, Мар’ян-В’ячеслав Леонтьєв).

Дякуємо організаторам за подаровану розкіш наукового спілкування, цікаві доповіді, екскурсію навчальним закладом і належну підготовку та проведення конференції.