9 вересня у залі засідань вченої ради Львівського національного аграрного університету відбулося спільне засідання завідувачів кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації Львівської області, членів міжуніверситетської науково-методичної комісії з фізичного виховання, здоров’я та спорту, виконкому обласного спортивного товариства студентів «Гарт» та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

На початку наради усі присутні вшанували загиблих у зоні проведення АТО хвилиною мовчання, після чого перейшли до розгляду порядку денного.

У межах першого питання порядку денного голова Виконкому Львівського обласного спортивного товариства «Гарт» Богдан Юхницький виступив з пропозицією підняти статус студентського футболу на Львівщині, створивши Львівську обласну федерацію студентського футболу. За підсумками обговорення учасники наради підтримали ініціативу та вже невдовзі зберуть установчу конференцію із обрання голови федерації та її керівних органів. Богдан Юхницький також представив нового виконавчого директора спортивного товариства студентів Львівщини Андрія Босого.

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович привітав присутніх із початком нового навчального року та розповів про завдання ВНЗ Львівщини з питань залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, подальшої активізації роботи громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування у 2014/2015 навчальному році. Анатолій Ігнатович звернув особливу увагу на набуття чинності нового Закону України «Про вищу освіту», наголосивши на появі нової можливості для розвитку студентського спорту шляхом створення у вищих навчальних закладах такого структурного підрозділу, як центр студентського спорту.

У своїй промові Анатолій Ігнатович також звернув увагу керівників кафедр фізичного виховання на те, що II-му півріччі 2014 року на Колегії МОН розглядатиметься питання «Про стан фізичного виховання у вищих навчальних закладах України III–IV рівнів акредитації та перспективи розвитку». З метою підготовки інформаційно-аналітичної довідки про стан фізичного виховання у вищих навчальних закладах III–IV рівнів акредитації Комітет з фізичного виховання та спорту МОН готує інформаційно-аналітичні матеріали, тому наголосив на необхідності оперативного подання статистичних матеріалів.

Голова міжуніверситетської науково-методичної комісії з фізичного виховання, здоров’я та спорту, перший проректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Анатолій Магльований доповів про план роботи на 2014/2015 навчальний рік, а також про проблемні питання студентського спорту та шляхи подальшої спільної роботи для його розвитку.

Учасники наради також обговорили завдання щодо підготовки та участі спортсменів ВНЗ Львівщини у Всеукраїнській і Всесвітній зимовій (Осрбле, Стрбске Плесо, Словаччина; Гренада, Іспанія) та літній Універсіадах, а також ухвалили рішення змінити календар студентських обласних змагань у зв’язку із змінами термінів навчання студентів; запровадження відзнаки «За заслуги в розвитку студентського спорту»; проведення у вишах області Олімпійського тижня та Олімпійського уроку тощо.

У межах зустрічі член виконкому спортивного товариства студентів «Гарт» Богдан Токарський презентував збірку поезій, присвячену сучасним подіям в Україні. Декламовані вірші, зокрема і на спортивну тематику, були зустріті гучними оплесками.

Підбиваючи підсумки наради, завідувач кафедри фізичної культури Львівського національного аграрного університету Андрій Шандор розповів про діяльність довіреної йому кафедри, після чого ознайомив учасників наради зі спортивною інфраструктурою Львівського національного аграрного університету.