28 вересня на спортивній базі нашого університету пройшла спортивно-військова естафета серед збірних команд факультетів. Після виконання гімну України до учасників та вболівальників звернувся перший проректор ЛНАУ, професор В.М. Боярчук, який привітав усіх присутніх з наступаючим Днем захисника України, побажав мирного неба, успіхів у навчанні, добрих результатів у змаганнях.

В підтягуванні на поперечині від кожної команди взяли участь по три учасники, серед яких один викладач. Перше місце виборола команда факультету будівництва та архітектури, яка в сумі підтягнулась 70 разів. Абсолютний рекорд встановив студент цього факультету Богдан Пушкарук (Буд-41), який підтягнувся 37 разів. Друге місце в цьому виді програми посіла команда факультету механіки та енергетики – 67 підтягувань, на третьому місці з результатом 63 підтягування – команда факультету агротехнологій та екології. Доцент кафедри інформаційних технологій економічного факультету В.В. Бойко з результатом 20 підтягувань був кращим серед професорсько-викладацького складу.

В змаганнях з виходу силою на поперечині взяли участь по три чоловіки від кожного факультету. Найкращий результат продемонструвала команда факультету механіки та енергетики – 39 виходів силою, на другому місці з результатом 37 виходів силою – команда землевпорядного факультету. Лише на один вихід силою менше у команди факультету будівництва та архітектури – 36 разів.

Дуже цікаво та напружено проходили  вправи підйом переворотом на поперечині, у яких брали участь по два представники від факультету. Переможцем став факультет будівництва та архітектури – 41 раз. Друге місце поділили землевпорядний  факультет та факультет механіки та енергетики (33 рази), на третьому місці – факультет агротехнологій та екології. Відмінно виступив одразу у двох дисциплінах студент землевпорядного факультету Олександр Литвин (ЗВ-11), який зробив 14 виходів силою та 21 підйом переворотом.

В змаганнях на рукоходах кращою була команда економічного факультету з результатом 46 секунд. У команді слід відзначити старшого викладача кафедри міжнародних економічних відносин М.О. Сторонського. На другому місці з результатом 48 с (з них 5 штрафних) – команда факультету механіки та енергетики. Третє місце з результатом 48,41 секунд у команди факультету будівництва та архітектури.

У метанні гранати брали участь по п’ять учасників, серед них один викладач та одна студентка. Переможець визначався за найкращим загальним метражем. Перше місце у команди факультету будівництва та архітектури – 208,6 м. Учасниця цього факультету Іванка Біденко з результатом 27,5 м була кращою серед студенток. На другому місці команда землевпорядного факультету з результатом 204,1 м. Студент групи ЗВ-13 Роман Івонич був кращим серед усіх команд – 53,3 м. Третє місце з результатом 203,2 м – у команди факультету агротехнологій та екології.

Дуже емоційно і цікаво проходили змагання з перетягування канату. Вони проводились за олімпійською системою, з вибуванням. Кращою стала команда факультету агротехнологій та екології в складі: доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства В.Я. Іванюка,студентів Б. Кузенка (АГ-41), В. Пньовського (АГ-13 сп), А. Вараниці (АГ-13сп), А. Панасюка (АГ-31). На другому місці команда факультету будівництва та архітектури, третє місце у факультету механіки та енергетики.

В естафеті з протигазами перше місце виборола команда факультету агротехнологій та екології з результатом 54,33 с. На другому місці – економічний факультет (55,06 с). Третє місце у факультету будівництва та архітектури (56,2 с). Слід відзначити, що усі учасники продемонстрували відмінну швидкість.

В естафеті «Прогулянка фермера»  по п’ять учасників від кожної команди переносили колоди на 20-метрову відстань. Загальна відстань складала 100 м. Найшвидше та найзлагодженіше діяла команда факультету механіки та енергетики з результатом 27,45 с. Найкращий час серед усіх учасників продемонстрував доцент кафедри енергетичних систем М.О. Гошко.  Друге місце у команди землевпорядного факультету – 29,67 с, на третьому місці з результатом 30,5 секунд – команда економічного факультету.

Закривали естафету змагання з розбирання та збирання автомата АК-74. Найкращий результат у сумі в студента землевпорядного факультету А. Льоди (ЗВ-62) Друге місце у доцента кафедри фінансів і кредиту економічного факультету І.М. Тофана – 32,09 с. Третім був студент факультету механіки та енергетики  М. Кіт (Арх-31) – 34,59 с.

Зведена таблиця результатів спортивно-військової естафети

Факультет

Підтягування на поперечині

Рукоходи

Метання гранати


Перетягування канату

Естафетав протигазах

Збирання і

Розбирання автомата

Прогулянка

фермера

Підйом переворотом на поперечині

Вихід

силою на попере

чині

Сума

балів

Місце

Агротехнологій та екології

ІІІ


ІV

ІІІ

І

І

ІV

V

ІІІ

V

29

4

Будівництва та архітектури


І

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІV

І

ІІІ

21

1

Землевпорядний факультет


ІV


V


ІІ


V


ІV


І


ІІ


ІІ


ІІ


27


3

Економічний факультетV


І


ІV


ІV


ІІ


ІІ


ІІІ


ІVІV


29


5

Механіки та енергетики


ІІ

ІІ

V

ІІІ

V

V

І

ІІ

І

26

2