Благословенна, земле, будь,

Що дала крила журавлині,

На все життя, у дальню путь,

Маленькій та міцній людині.

Перший день липня 2014 року у Львівському національному аграрному університеті ознаменований яскравою і водночас дещо сумною подією – у вирій відлетіли найкращі студентські роки цьогорічних випускників. Серед них – 107 юнаків і дівчат, які отримали диплом магістра, 251 – спеціаліста та 676 – бакалавра.

Урочиста академія, що відбувалася в актовій залі університету,  об’єднала випускників різних напрямів і спеціальностей, а також викладачів і батьків, для яких цей день теж став урочистим і незабутнім.

За давньою університетською традицією свято відкрив ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський. Звертаючись до випускників, Володимир Васильович згадав про буремні події, які переживає сьогодні Україна. Він висловив велику вдячність за мудрість, виваженість, мужність, моральну красу та незламний патріотичний дух молодим людям, яким небайдуже майбутнє своєї Батьківщини, які у дні, коли  наша держава опинилася «в огні», підтримали Революцію Гідності. Цитуючи Тараса Шевченка та Володимира Сосюру, ректор побажав випускникам понад усе любити Україну та обов’язково виконати два важливі завдання – стати хорошими фахівцями і створити міцну сім’ю.

 

З вітальним словом до випускників звернулися також декани всіх факультетів ЛНАУ, які побажали своїм вихованцям здоров’я, сили, наснаги до хороших і корисних справ, спрямованих на розвиток і процвітання нашої держави, та миру. Майже всі декани на завершення своїх виступів наголошували, що щороку в останню суботу травня у ЛНАУ відбувається зустріч із випускниками та попросили цьогорічних випускників не зраджувати традицію.

Начальник відділу кадрів ЛНАУ Володимир Сухович зачитав наказ «Про оголошення подяк випускникам». Серед цьогорічних випускників чимало таких, які, ще будучи студентами, тішили альма-матер не лише високими успіхами у навчанні, а й перемогами на предметних олімпіадах, відзнаками за кращі доповіді на наукових форумах, конференціях, семінарах, гран-прі та дипломами лауреатів на мистецьких фестивалях і конкурсах, золотими, срібними та бронзовими медалями на чемпіонатах і спортивних змаганнях, а також плідною громадською діяльністю. Саме вони й отримали подяки від ректора.

Найкращі випускники – Олена Медведська, Ольга Ковальчук, Борис Бобирь, Христина Фенцик і Вікторія Скуба – подякували керівництву університету, своїм викладачам, наставникам і батькам за отримані знання, життєвий досвід і поділилися з одногрупниками незабутніми спогадами про студентські роки.

Випускниця економічного факультету Олена Медведська, зокрема, дала своїм однокурсникам поради на майбутнє,  цитуючи Ліну Костенко: «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт. І наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт».

Теплим, сердечним і повчальним було вітання Оксани Дмитрівни Побігушки –  мами цьогорічної випускниці Уляни Побігушки.

Гарним творчим дарунком для випускників став святковий концерт за участю Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – заслужений працівник культури України Побєда Харісов), дівочого тріо економічного факультету, вокально-інструментального ансамблю факультету агротехнологій та екології (солістка Яна Омелько), художнього керівника Народного камерного хору «Бужани» Марії Мандзак і студентів Мар’яни Збитковської, Микола Фаєвича, Андрія Висоцького та Олексія Качмара, а зворушливим завершальним акордом – пісня «Студентські роки» у виконанні випускника бакалаврату факультету механіки та енергетики Володимира Касія. Цей останній концертний номер супроводжувався мультимедійною презентацією «Те, що не забувається ніколи» про неповторні миті студентського життя цьогорічних випускників.

Попереду в молодих, сильних, амбітних і креативних людей, які випурхнули з гніздечка альма-матер, багато роботи, багато планів, які, віримо, їм, озброєним фаховими знаннями, обов’язково вдасться втілити у життя. Тож хай скарбом Ваших майбутніх здобутків, дорогі наші випускники, буде невтомна та плідна праця. Гордо несіть у світ звання випускника ЛНАУ і нехай допомагає Вам у всіх добрих починаннях Всевишній.