Незабутнім залишиться цьогорічний новорічно-різдвяний період для творчих, активних студентів Львівського НАУ та академічного капеланства нашого університету. Всіх їх об’єднала у студентський театр ідея та бажання нести людям добру вістку про народження Христа, любов до Господа та рідної України, віру у те, що зло впаде перед силою добра і в Україні запанують єдність і мир.

Різдвяну коляду, вертепне дійство, новорічні віншування подарували наші студенти дітям зі звільнених територій Донецької області, дітям-сиротам та учням зразкової школи з допомоги учасникам АТО міста Харкова, які приїхали до Львова і Дублян, щоб відпочити, набратися радості Різдва, забути про війну та страждання. Наш студентський театр та академічне капеланство, яке очолює отець Іван Венгрин, стали учасниками благодійного культурно-освітнього проекту «Різдвяні мрії», організованого Міжнародним благодійним фондом «Волонтерське об’єднання «Крила».

Назавжди залишиться в пам’яті наших студентів зустріч з учнями Костянтинівської ЗОШ, їхніми батьками, священиком о. Віталієм Кестером УГКЦ із м. Костянтинівки Донецької області, що завітали у Дубляни 13 січня на свято Маланки. Сльози радості та слова вдячності були найкращою нагородою для наших студентів за коляду, спільну молитву, театральне дійство Маланки. Діти були захоплені майстер-класами з приготування куті, вареників, смачним різдвяним частуванням, майстер-класами з виготовлення різдвяної зірки, які організувала господиня цього заходу та щира волонтерка м. Дубляни Ганна Голій. Дитячі мрії донецьких дітей стали справжньою різдвяною казкою.


26 січня 2017 року студентський театр Львівського НАУ став учасником ІІ Всеукраїнського фестивалю «Студентська коляда», який проходив у стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права за сприянням Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ та підтримки Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ.  Символом цього заходу стало гасло «Справжнє Різдво у твоєму серці!».

Про високий ранг зібрання свідчила присутність на святі знатних і поважних гостей: Верховного Архиєпископа-емерита Блаженнішого Любомира Гузара,  Апостольського Нунція в Україні Архиєпископа Клаудія Гуджеротті, голови правління Київської регіонспоживспілки Володимира Петровича Пака, представників департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та інших шанованих осіб.

Учасники фестивалю – молодіжні творчі колективи (хореографічні, вокальні, театральні) з усіх куточків України, які долучилися до свята, щоб спільно у коляді прославити Різдво Христове, возродити та возвеличити віру і надію у наших серцях.

Учасники студентського театру ЛНАУ представили галицький вертеп, різдвяні коляди та віншування.  Колектив був нагороджений дипломом ІІ Всеукраїнського фестивалю «Студентська коляда» за радісне ширення усьому українському люду світлої вістки про Різдво Христове.

Наступного дня студенти під проводом с. Василії Гальцової (Чин святого Василія Великого) здійснили своє бажання відвідати Слідчий ізолятор. 27 січня  в стінах Київського слідчого ізолятора, що на Лук’янівці, залунала коляда у виконанні театрального колективу студентів Львівського національного аграрного університету, що приїхали до Києва разом зі своїм керівником Оксаною Качмар та духовним провідником, о. Іваном Венгрином, головою Центру академічного капеланства. Веселі хлопці та дівчата з великою яскравою зіркою та музичними інструментами несли світло Божої любові туди, де сум і розпач, здається, цілковито полонили людські серця.

Присутні працівники цієї установи уважно стежили за тим, що відбувалося на сцені. Майстерна гра акторів, розкішні костюми, неперевершений спів колядок, музичний супровід – усе було на дуже високому рівні. Любов і радість, якою так щедро ділилися молоді актори, наповнили серця присутніх та додали сил, потрібних у нелегкій праці з ув’язненими.

Велична коляда, яку пронесли студенти Львівського НАУ,  стала піснею молитви і прослави, можливістю осягнути і збагнути велику радість людського єднання і любові, щирого спілкування і величного торжества неба і землі!