25 березня цього року команда ЛНАУ в складі: керівника туристичного клубу «Ватра» м.с. Ю. Л Самковського, викладачів кафедри ЕТС М.О Гошка. та І.М. Дробота і студентів Л. Ампілогової, О. Васевича, О Дикого, Г. Оробця взяли участь у щорічному масовому зимовому сходженні на гору Говерлу. Загальна кількість учасників становила 420 чоловік, найстаршому учаснику  було 76 років, а наймолодшому – 6.

Гора Говерла – найвища вершина України (2061 м). Перше масове сходження на найвищу вершину Українських Карпат «Говерляна» відбулося навесні 1964 року за ініціативи туристичної громадськості Львівщини. Очолили історичне сходження видатні туристи: Ярослав Базилевич, Павло Курілов, Генадій Шомаєв. Понад 600 учасників здійснили сходження через Пожижевську і Брецкул.

Традиція здійснення зимових сходжень набула популярності, і в 1967 році налічувала більш ніж 1000 туристів. Рекордною за кількістю учасників стала «Говерляна» 1971 року, у якій взяли участь понад 2500 туристів Львівщини, що прибули двома потягами і автобусами. За часів незалежності масові «Говерляни» відродились у 2004 році, у 2007 налічували 850 туристів.

Цьогорічна «Говерляна» стала ювілейною (10 років за часів незалежності).

Туристичний клуб «Ватра» запрошує студентів та працівників університету в нові мандрівки нашим Українськими Карпатами.