Синьківська ЗОШ I-II ст. підтримує тісні зв’язки з одним із кращих навчальних закладів Європи – Львівським національним аграрним університетом. Чимало наших випускників навчаються у цьому ВНЗ і стають хорошими спеціалістами. Традиційними стали відвідини цього закладу. 26 листопада випускники школи побували на Дні відкритих дверей університету. Привітно нас зустрічали зав. кафедри права і підприємництва професор та наш земляк Ю. Е. Губені, ст. викладач З. С. Шустирук, ст. викладач П. О. Оліщук, асистент кафедри Т. В. Липчук, які розповіли учням про умови вступу до університету і навчання в закладі. Після цього в актовому залі відбулась зустріч із викладачами, які презентували роботу університету. Завершився захід цікавим концертом за участю студентів ЛНАУ. Велике враження справив на нас Музей історії університету. На завершення подорожі ми ознайомилися з територією студентського містечка.

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Сподіваємось, що наші випускники правильно оберуть життєвий шлях і знайдуть своє місце в суспільстві.

Н. Вагнер, заступник  директора з виховної роботи Синьківської ЗОШ I-III ст. ( передрук з Радехівської  газети «Народна справа» за 23 грудня 2011).